А, мо’, повторимо грудень?

IMG_8170

Грудневий матч другого кола в Луцьку «Дніпро» запам’ятав надовго. Ще б пак, їдучи у статусі абсолютного фаворита, імениті гості дуже важко йшли всю зустріч, а в четвертій чверті взагалі не зуміли нічого зробити з волинянами, які впіймали кураж. Та перемога «Волиньбаскета» була чи не найбільшою сенсацією того часу в Суперлізі Парі-Матч, тож сьогодні дніпряни повинні «рвати і метати».

 

Як би це парадоксально не звучало, проте така шалена налаштованість «Дніпра» і є шансом для Луцька. Якщо тренерський штаб гостей зуміє налаштувати своїх підопічних на холоднокровну виважену боротьбу й терпіння, то емоційну команду з Дніпра можна буде здолати.

Однак це і з жанрів «Якби» та «Можливо», а в 14:00 матимемо реальну картину, яка повинна показати – безвольний провал «Волиньбаскета» у першій половині запорізької гри був прикрою випадковістю чи, на жаль, закономірністю сьогодення.

Певна річ, у цій ситуації не позаздриш головному тренерові лучан Дмитру Чайковському, адже щоразу потрібно шукати слова для хлопців, які потерпають від фінансових проблем клубу. Але з іншого боку, назвався грибом – стрибай у кошик. Більшість гравців знала, на що йде, погоджуючись виступати за «Волиньбаскет».

Тож сподіваємось, що гравці з етнічним біло-червним орнаментом на формі згадають про свою честь, гордість та навіть чванство – і покажуть у Дніпрі справжній чоловічий характер.  Бо ж, демонструючи імітацію баскетболу на кшталт Запоріжжя, у топ-клуб не потрапиш.

Онлайн-трансляція: 14:00, «XSPORT», YouTube ФБУ.

Прес-служба БК «Волиньбаскет»

Спонсори та партнери