БІПА закономірно перемогла – 78:59

До протистояння між собою Одеса та Луцьк підходили з однією перемогою в активі. Однак статус господарів новозбудованого красеня-майданчика фаворитом автоматично робив БІПу. Та ще й на руку підопічним Вадима  Пудзирея було те, що волиняни третю гру поспіль грали на виїзді, не повертаючись додому.

Одесити почали активно. Справедливо зазначимо, що перша чверть минула майже без шансів для БК «Волиньбаскет». Артем Чемякін не був таким результативним, адже гості проти нього варіювали Челована та Балашова. Хіба що в кінці десятихвилинки дві трьохи від Едіка Федчука трохи ситуацію порівняли. При розміні дало 24:15.

 564423

У другій чверті гра дещо вирівнялась, а під завісу другої чверті гості підтягнулися – 33:29. Проте  вкотре за останні ігри арбітри нагородили «Волиньбаскет» неспортивним фолом. Плюс до цього кілька втрат поспіль, не переходячи половини майданчика. Тому в роздягальню суперники пішли вже за 12-очкової переваги господарів – 41:29.

Подальший розвиток подій підтвердив бенефіс Фандербурка, який і весь захист проходив, і вражав із середньої, і роздавав результативні,  і бомбив з дальньої.

Щоправда, у лучан «пішло» в Олександра Фурса. Однак знову втрати наприкінці періоду призвели до 59:46.

 467718

Четвертий часовий відрізок нічого принципово не змінив. Як не намагався Дмитро Чайковський тайм-аутами змінити русло фабули цієї зустрічі, але це молодому  наставникові не вдалося.  Безпорадна помилка Вови Коцька – як ілюстрація настрою опонентів.

Підсумок – поразка від БІПи 78:59. І 21 жовтня «Волиньбаскет» спробує щось протиставити «Хіміку».

Прес-служба БК «Волиньбаскет»

Спонсори та партнери