БІПу дістати не вдалося

864687

Гра в Луцьку зібрала доволі багато глядачів. Особливо якщо зважати, що матч відбувався в обідню пору буднього дня. Шанувальники баскетболу відразу помітили, що у складі «Волиньбаскета»  нема Артема Чемякіна та Сергія Алфьорова. Натомість підсилив господарів Вячеслав Моторчук, який колись уже виступав за БК «Лучеськ», а минулий сезон провів у «Будівельнику».

 Початок протистояння вийшов веселим, швидким та толерантним. Опоненти долали центр без видимого спротиву, тому атаки були видовищними й блискавичними. Зі старту гості означили свою перевагу і спокійно її довели до сирени (10:16, 14:21).

Друга чверть особливо на характер поєдинку не вплинула. Траплялося, що за огріхи в обороні лучан триочковими карав навіть центровий Євген Ткаченко. Комбінаційна гра також краще виходила в БІПи – нею майстерно керував збірник Клим Артамонов.

У «Волиньбаскета» в цю мить рятував реноме що в захисті, що в атаці досвідчений Віктор Герасимчук. Десь відчувалося, що гравцям господарів не вистачає зіграності та розуміння. І річ тут не тільки в новачку Моторчукові та втраті Чемякіна й Алфьорова, а й у травмі Федчука. А грати проти БІПи без двох основних розвідних, погодьтеся, непросто.

Так, Одеса тримала лучан на відстані 18:32, 22:34, 26:39.  Зірвав овацію залу данк від Олександра Фурса, який ефектним «зверху» дещо скоротив – 31:41.

Значно активізувався лідер «Волиньбаскета» останніх ігор  Олег Рудаков, і це трохи вирівняло ситуацію на майданчику. Однак на велику перерву команди пішли за 11-очкової переваги одеситів – 35:46.

У третій десятихвилинці прорвало з-за дуги Івана Тимощука, тож вдавалося підібратися ближче 43:50, 52:59, 54:60. Проте кінцівку періоду волиняни відверто змазали, чим гості скористалися – 57:67.

У четвертій чверті лучани рвонули вперед, однак кілька поспіль втрат попереду призвели до того, що гравці БІПи спокійно реалізували відриви – 66:83.

А в останні хвилини одесити, як кажуть, на досвіді довели справу до логічного завершення – 70:89.

Відразу після цієї гри БК «Волиньбаскет» вирушив до Южного, де в суботу проведе свій формально домашній двобій проти тамтешнього «Хіміка» на прохання «біло-зелених».

Прес-служба БК «Волиньбаскет»

Спонсори та партнери