БК «Волиньбаскет-WOG»: Підсумки-2015 і чого чекати від 2016?

ejp6yJ4Feiw

Відходять потихеньку в історію останні дні 2015 року, а з ними й враження про дебют луцького баскетбольного клубу в найсильнішому дивізіоні країни – Суперлізі Фаворит Спорт. У вболівальників склалося двояке відчуття. З одного боку ейфорія від самої тільки присутності «Волиньбаскета» в когорті грандів, а з іншого – певне очікування трохи кращих результатів. Та чи варто було очікувати відразу високих позицій?

iRGfPR4I1cg

В опитуванні, яке проводить сайт «ВолиньSport» (http://volynsport.lutsk.ua/), 37% респондентів вважають, що об’єктивний рівень волинян – 7-8 місце, 26% думають, що клуб стрибне вище голови й посяде 5-6 щабель, 21% переконані, що підопічні Дмитра Чайковського так і залишаться на 9-ій сходинці, а 15% таки вірять, що БК «Волиньбаскет-WOG» сенсаційно заскочить до Топ-4.

 

Статистика свідчить, що в середньому лучани в кожній із 15-ти ігор регулярної першості закидали 64,8 очка. У своє кільце пропускали – 81,7. Відсоток влучання з гри 2-очкових – 43,4%, 3-очкових – 28,4%. Частка влучних штрафних становить 64,3%.

Y7Mj5XRyfkg

Лідерами команди є Микола Полюляк (12,9 очок за гру), Іван Тимощук (4,7 передачі за матч) та Хакім Джексон (5,1 підбирання).

rrxbgTuUJSs

Пряма мова

Дмитро Чайковський, головний тренер БК «Волиньбаскет-WOG»:

«Безумовним плюсом є наша участь у найсильнішому чемпіонаті країни. І вже ця участь дала нам зрозуміти над чим треба працювати команді та клубу. Насамперед це як над організацією гри, так і над організацією побуту для хлопців. Таки оптимально. Чи навіть ідеально, коли гравці зосереджені лише на тренувальному процесі і думають тільки про баскетбол. Також треба визнати, що ми поки не знаходимо в повному обсязі розуміння з керівництвом області, бо хтось чомусь вирішив, що Волинь – не баскетбольний край. Так, можливо, в 2000-і наша гра не мала масштабів інших ігрових видів, одначе останні п’ять років зрушення вагомі. Тому ще одним завданням вбачаю доводити, що Волинь – таки баскетбольна область».

RcQ9FSxESIw

Едуард Федчук, капітан БК «Волиньбаскет-WOG»:

«Ну, 2015 рік для «Волиньбаскета» можна вважати успішним в тому плані, що ми зайшли в Суперлігу. Це великий крок для нас всіх, щоправда поки не дуже успішно виступаємо. Але це все досвід, і нехай всі прикрі поразки залишаються в цьому році, а в новому році прийдуть нові перемоги. Усіх вболівальників та всіх всіх-всіх взагалі від усієї команди вітаю з Новим роком, бажаю нам усім миру, побільше яскравих моментів в житті, і хай новий рік принесе багато нових вражень!».

dWIDm-s4WZY

Дмитро Кузнєцов, журналіст, коментатор:

«Освоєння. Адаптація. Здавалося б, слова-відмовки, але насправді все треба називати своїми іменами. Були у невизначені, що буде далі з командою – отримали Суперлігу. Не провели нормальну передсезонну підготовку – практикувались вже у самому чемпіонаті. Так, було нелегко, особливо проти зіграних та збитих колективів Суперліги, де у гравців за плечима величезний досвід гри на найвищому рівні. Але вдалося здивувати Миколаїв! Також глядачі в Луцьку побачили сім ігор хорошого баскетболу, трьохи від Едіка Федчука, Миколи Полюляка та Віктора Герасимчука, слеми від Хакіма Джексона! Хоча б ці моменти показують – баскет лучанам однозначно потрібен. А далі справа за інвесторами та спонсорами. Рости є куди, проте в наш час без фінансової підтримки це неможливо. Тому й у Новому році побажаю в першу чергу наснаги, спортивної злості та іскри в очах гравцям, децибел підтримки уболівальникам, ще більшого бажання підтримувати клуб спонсорам – тоді все інше не забариться!».

j31KnGzf4CM

Микола, вболівальник, шанувальник баскетболу:

«Позитив у тім, що наша місцева команда приймає найсильніших суперників у себе вдома. Тепер я маю змогу бачити своїх улюблених українських баскетболістів Дроздова, Балашова та Глєбова на власні очі, а не екрані телевізора. Чесно, на програші команди не зважаю, бо бачу, що команда «Волиньбаскет-WOG» перспективна. Просто треба побільше впевненості, а звідси й – влучності кидків. Впевнений, якщо підтягнути реалізацію, то клуб із легкістю був би у Топ-5»!

Прес-служба БК «Волиньбаскет-WOG»

 

Спонсори та партнери