«Динамо» спокійно долає «Волиньбаскет-WOG»

Це вже була п’ята зустріч цих суперників у нинішньому сезоні. У всіх попередніх матчах підопічні Володимира Рижова волинян обігрували – спочатку в рамках першого та другого кіл: 71:45, 68:40, а потім і в 1/4 Кубка України (87:74, 91:63).

 

Почали волиняни, як кажуть, за здравіє, і після двох хвилин рахунок тримався 6:6. Однак варто було господарям додати, як тренеру лучан Дмитру Чайковському довелося брати тайм-аут при 12:6.

 

Після влучного трюльника Миколи Полюляка, у «Волиньбаскета» дальня артилерія чомусь геть розладилась, а от «Динамо» не раз разючі проходи реалізовувало данками. Не дивно, що перевага за підсумками 10-хвилинки сягнула 13 очок – 26:13.

 

Друга чверть нічого особливо не змінила. Київ домінував, а Луцьк намагався йому протиставити ротацію складу. Але пішло далеко не у всіх. Хіба що впіймав кураж молодий вихованець луцького клубу Петро Глушко, який упродовж короткого періоду зумів набрати 12 балів.

 

На велику перерву гравці пішли за 17-очкового гандикапу киян – 45:28.

 

Третя чверть почалася двома влучними від Глушка та Федчука, проте надалі «динамівці» знову ініціативу повернули собі. 75:44 перед фінальним часовим відрізком – тому підтвердження.

 

Господарі майданчика спокійно довели зустріч до перемоги 94:57. Звісно, що цей матч проходив у контексті протистояння «Інфіз» – «Волиньбаскет», тому настрій гравців десь йому й відповідав.

Прес-служба БК «Волиньбаскет-WOG»

Спонсори та партнери