«Динамо» здобуло легку перемогу в Луцьку

IMG_5862

Справи у суперників наразі такі, що вирішують вони різні завдання. Кияни за відсотком перемог посідають четверту позицію, тоді як лучани будь-що намагаються взяти максимум у домашній серії ігор. Саме ці команди відкривали сезон у Палаці спорту, й тоді волинян вистачило лише на половину зустрічі. До матчу головний тренер «динамівців» Володимир Рижов зазначив, що БК «Волиньбаскет-WOG» перетворився на серйозного суперника, тож зустріч мала дати відповідь на питання – чи готові лучани на рівних битися з «Динамо».

 

Гра почалася традиційно для тактичних схем цих команд – кияни пробували блискавично атакувати через триочкову зону, продавлюючи центр, а от лучани – з дальньої дистанції. Швидкі комбінації гостей призвели до трьох ранніх командних фолів у господарів. Відразу ж намалювалася доволі цікава дуель двох великих – Хасіма Джексона та Анатолія Челована, кожен з яких більше вигравав власний щит, ніж чужий.

IMG_5912

Нервові перші п’ять хвилин принесли цифри 5:9, проте більш упевнено на паркеті почувалися кияни. За таких умов Дмитро Чайковський вимушений був брати тайм-аут. Здавалося, що «Волиньбаскет-WOG» безнадійно програє стартову чверть, однак кілька трюльників ситуацію таки підправили – 11:20.

 

Початок другої 10-хвилинки став логічним продовженням першої, й стало зрозуміло – або лучанам таки вдасться нейтралізувати Дроздова та Челована, або доведеться сутужно. В Артура у цей вечір виходило фактично все, чого не можна було сказати про волинян. У БК «Волиньбаскет-WOG» станом на 13-у хвилину гри відверто не клеїлось.

IMG_5944

Відтак, перевага «Динамо» сягнула чотирнадцяти пунктів – 16:30. Трибуни ОДЮСШ принишкли, а потужна підтримки киян у вигляді семи фанів легко перекрикувала близько п’яти сотень місцевих вболівальників.

 

У ці хвилини проглядалося, що в зонних атаках «Динамо» повністю перегравало «Волиньбаскет-WOG», а от щойно починався швидкий обмін на зустрічних курсах – у лучан з’являвся шанс. Але Володимир Рижов в таких випадках тут же брав перерву й гасив активність господарів. Половина гри зафіксувала відчутний ривок столичних баскетболістів – 21:38.

IMG_5897

У третій чверті «Волиньбаскет-WOG» змінив вектор атак і почав грати через Джексона. Але незакинуті в нападі тільки роздратували американського легіонера так, що він вхопив технічного у захисті. Проте й у «Динамо» розладилось , адже за 6 хвилин опоненти накидали 3:9 (24:47).

 

Час спливав, перевага гостей росла (29:58), хвилювання трибун зростало, а з ним і кількість метафор, епітетів та інших літературних тропів, що летіли на адресу всього, що відбувалося на майданчику у виконанні лучан.

 

Либонь, мало хто з присутніх у залі вірив, що за четверту чверть «Волиньбаскет-WOG» зможе відіграти гандикап у 28 очок, тим паче, що за попередні 30 хвилин гравці Луцька набрали всього 30. Катастрофічна нерезультативність.

IMG_5986

Волиняни спробували, але після ривка +4 столичні повернули собі ініціативу. Що ж, мусимо констатувати, що лучани вийшли на гру з «порожніми» очима і не змогли гідно боротися. 40:68 – як ілюстрація провальної гри.

Прес-служба БК «Волиньбаскет-WOG»

Спонсори та партнери