Емоції, радість та виграні шорти – «Волиньбаскет» провів майстер-клас у луцькій школі

IMG_1376

Тренери та гравці БК «Волиньбаскет» продовжили приємну традицію проведення відкритих тренувань для школярів області. Цього разу представники клубу Суперліги Парі-Матч завітали до юних спортсменів Луцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19. Баскетболісти шкільного рівня виконували вправи та дослухались до порад професіоналів, – повідомляє“Район.Луцьк”.

Ділилися секретами успішної гри головний тренер БК «Волиньбаскет» Дмитро Чайковський, його асистент Володимир Журжій та гравці клубу Максим Дейна, Едуард Федчук, Іван Тимощук, Петро Глушко та Ілля Бедлінський. Розпочали майстер-клас із традиційної для спортсменів розминки. Учні отримали багато порад від гравців баскетбольного клубу. «Ширше крок», «впевненіше» та слова підтримки лунали на адресу аматорів від професійних гравців.

IMG_1212

«Волиньбаскетівці» не тільки давали поради, а й самі брали участь у естафетах, конкурсі кидків та провели 2 товариські матчі. Особливе задоволення учні отримали від естафети, у якій комбінувались ведення м’яча, кидки та почергове переодягання у спортивну форму. Сміялись з кумедного вигляду школярів усі – і баскетболісти, і самі учні. Під час матчів теж вирували емоції. Ніхто не хотів зазнавати поразки, тому змагались довго, запекло та професійно.

- Я думаю, що всім сподобалось таке свято і воно не стане останнім, – розповів Володимир Журжій. – Я давно обіцяв зробити в цій школі майстер-клас, але в нас був чемпіонат, часу було недостатньо. Зараз хлопці відгукнулись, бо в них є велике бажання проводити такі заходи.

IMG_1269

«Ми проводимо майстер-клас для дітей, щоб розвивати баскетбол в Луцьку, у Волинській області, популяризувати цей вид спорту. Дехто після таких майстер-класів більше цікавиться баскетболом, приходить на секції. Радує, що дітям хочеться йти в цей вид спорту. Помітно, що у частини цих учнів є певні навички в баскетболі: майстерність кидка, в когось ведення вже відпрацьоване. Досить хороші перспективні хлопці», – ділиться враженнями гравець Максим Дейна.

IMG_1335

Юні спортсмени після майстер-класу охоче спілкувалися з професіоналами, робили з ними фото та тішились отриманим подарункам.

«Сподобалось все, а особливо класними були естафети. Запам’яталось, як маленький хлопчик бігав у великій формі, а шорти для нього були, як штани. Дуже корисний майстер-клас. Ми зрозуміли, що нам є до чого прагнути, на рівні таких баскетболістів ми просто мізерні», – кажуть юні спортсмени Леонід і Микола.

«Ми щасливі, що до нас прийшли хлопці з «Волиньбаскету». Дуже давно на них чекали. Ми отримали емоції, радість гри та мотивацію продовжувати займатися цим видом спорту надалі», – запевняє гравець шкільної баскетбольної команди Дмитро.

IMG_1386

«Я виграв шорти, мій друг виграв футболку, також нам роздали всім значки, що було дуже приємно. Як казав Діма, ми на цю зустріч чекали дуже довго – приблизно 2 місяці. Дуже задоволені та хочемо, щоб до нас приходили ще», – розповів гравець шкільної баскетбольної команди Сергій.

IMG_1250

Прес-служба БК “ВолиньБаскет”

Спонсори та партнери