Фантастична звитяга у Черкасах – овертайм та 90:88!

Хіба міг хто до матчу Черкас із Луцьком припустити, що все закінчиться напружено-нервовими кидками, грою фолів та штрафних, зрештою, овертаймом? Зовсім ні – всі баскетбольні фахівці одноголосно записували у пасив «Волиньбаскету» поразку, тільки от відмінними були їхні прогнози щодо різниці: -10, -20, -30…

І навіть слизькі результати двох січневих ігор у Луцьку – 88:96 та 84:93 – не викликали підозр у прогнозистів, бо списувалося все на тодішню погану форму «Мавп».

 

Забігаючи наперед, можна сміливо стверджувати, що ця гра увійде в аннали історії Суперліги Фаворит Спорт як рівна з рівних. Поміркуйте самі, опоненти настільки жорстко тримали одне одного в лещатах, що лідер упродовж 45-ка хвилин змінювався аж 29 разів, а максимальний відрив був усього 7 пунктів.

 

Результати чвертей красномовні – 20:22, 23:17, 19:25, 14:12 та овертаймові 12:14. Складалося враження, що господарі вирішили розіграти гросмейстерську партію за мінімальними затратами сил.

 

І от, при 71:65 та навіть при 73:69 здалося, що це буде фінальний ривок «Черкаських мавп», але як же вчасно взяв на себе гру Микола Полюляк в четвертому часовому періоді!

 

І річ тут не тільки у фінальному трюльнику, який перевів гру в овертайм, не тільки у підсумкових 27-ми набраних очках, а більше у поспіль закинутих 7 балах, що повернули лучанам шанс зачепитися за результат.

 

І таки зачепилися! В додатковій 5-хвилинці баскетбольному клубу «Волиньбаскет-WOG» вже не міг допомогти травмований «пірат» Хакім Джексон, якому доволі кумедно, зате дієво забинтували розсічення. Але як гарно у першій же грі зарекомендував себе новачок команди Станіслав Дикий! Особливо це стосується овертайму. Так тримати!

 

Ну, а команді Дмитра Чайковського велика подяка за сенсаційну перемогу! На черзі – МБК «Миколаїв».

Прес-служба БК «Волиньбаскет- WOG»

Спонсори та партнери