Хімік переміг Волиньбаскет-WOG у першому матчі плей-оф

Хімік переміг вдома Волиньбаскет-WOG у першому матчі 1/4 фіналу Суперліги Фаворит Спорт – 85:53.

Лучанам у двобої з фаворитом турніру не залишалося нічого іншого, як намагатися з перших секунд демонструвати всі свої вміння. І більшу частину першої чверті гостям вдавалося утримувати рівновагу. Та варто було господарям провести заміни та додати в швидкості й агресії, як за кілька хвилин їхня перевага сягнула 7 очок.

Така дистанція утримувалася більшу частину наступної 10-хвилинки. Гостям вдалося нейтралізувати дальні постріли господарів. Хімік забив лише 1 з 9 триочкових. Але під щитом лучани захищалися менш успішно. До великої перерви перевага господарів становила 11 очок. Якби не зусилля Рудакова, Дикого та Герасимчука, перевага южненців була б значно вагоміша.

Та після перерви значна перевага господарів у майстерності далася взнаки. Поєднуючи жорсткий пресинг з агресією під чужим щитом, южненці стрімко збільшували перевагу. Краще у господарів пішли триочкові. У підсумку загальна перевага до заключної чверті зросла до 23 очок, перетворивши четверту 10-хвилинку в формальність.

Другий матч чвертьфінальної серії в цій парі буде зіграно 9 квітня в Луцьку.