І з другої спроби Київ не піддався…

FLrc9GYZI6A

Своє чергове протистояння в рамках «Суперліги Фаворит Спорт» БК «Волиньбаскет-WOG» знову проводив у київському Палаці спорту. Цього разу суперником був СК «ІНФІЗ», який дебютував в чемпіонаті. Всі фахівці зазначали, що цей колектив не такий зірковий як «Динамо», тож давали гостям непогані шанси. І, забігаючи наперед, мали рацію.

 

Початок гри, м’яко кажучи, почався для волинян не надто. Кілька поспіль триочкових кидків та відповідно підборів господарів, один з яких був влучним. А тут іще Дзюба реалізував 2+1. Відтак за рахунку 6:0 та трьох фолах у лучан за команду Дмитра Чайковського стало лячно, яка відверто розгубилася. У той момент так і хотілося крикнути: «Агов, хлопці, прокидаємось!».

 

І таки гравці БК «Волиньбаскет-WOG» це почули й почали закидати. Інша справа, що й господарі не збиралися «мити ноги й лягати спати», а продовжували справно забивати. Тому почався реально відкритий баскетбол.

 

Безумовною окрасою стартової чверті стали трюльник Дмитра Швагринського, виграний підбір під чужим кільцем Едуарда Федчука (при його 181 см) та феєричний слемданк Михайла Нейжмака.

 

Закінчилась 10-хвилинка перевагою киян 25:21. Ще було непогано для лучан, зважаючи на постійний розрив 6-9 очок.

 

Друга чверть почалася без розкачки – опоненти знову понеслися на зустрічних курсах. Баскетболісти «Волиньбаскета» ввімкнули пресинг і це дало результат, при якому гості вийшли навіть вперед 29:30, 32:34…

Однак до кінця періоду ефективність атак упала і команди пішли на велику перерву за нічиєї 47:47 («КРЗ – Боголюби» в квадраті, – лучани зрозуміють ;)).

 

Ну, а що творилося в наступних двох чвертях, то й особливого бажання описувати нема. Волиняни (або як їх кілька разів обізвав коментар «волинці») зуміли набрати в третій чверті тільки 15 очок. Вкотре гравці робили акценти на дальніх кидках, які часто летіли повз.

 

Початок четвертого часового відрізку ознаменувався ривком гостей. І величезна перевага «ІНФІЗа» почала танути, як червонощока випускниця від компліментів коханого. Здавалося – от воно диво. Цифри на табло стали 76:74, однак далі… БК «Волиньбаскет-WOG» зупинився. На жаль, не вистачило півкроку, півкидка й півзусилля…

За час, що залишався, Київ набрав 90 пунктів, а Луцьк так і залишив 74. Прикро, адже щастя було так близько…

Прес-служба БК «Волиньбаскет-WOG»

Спонсори та партнери