Київський синдром у Луцьку – 53:88

У вболівальницьких кулуарах до цієї зустрічі точилися суперечки про те, в якому  психо-емоційному стані приїдуть до Луцька столичні баскетболісти. З одного боку «динамівці» явно скучили за баскетболом, бо ж мали десять днів перепочинку. В той же час кияни практично забезпечили собі третю сходинку перед іграми плей-оф, тому, напевно, залишок регулярки проведуть у награванні до вирішальних двобоїв за медалі. А це бувбезумовний шанс для лучан.

«Волиньбаскет-WOG» напередодні матчу  декларував акумулювання сил на київський «ІНФІЗ», тож усі чинники були за те, що команди мали показати розслаблений, ні до чого не зобов’язуючий,  баскетбол. Та не так сталося, як гадалося.

Попри очікування, гравці «Динамо» з перших секунд нав’язали дуже агресивний захист, який волиняни долали важко. Натомість свої атаки гості реалізовували через центрового Михайла Анісімова, що при своїх 215 см не мав рівних під щитами. Тому вже половина стартової чверті засвідчила вагому перевагу киян – 3:12.

Надалі гості продовжували ефектно феєрити, а от господарі відверто десятихвилинку провалили. Либонь, то був антирекорд у цьому сезоні – три залікові пункти (3:25). Єдиним світлим моментом у цьому відрізку був хіба блокшот Станіслава Дикого.

У другій чверті, на жаль, для переповненого залу ОДЮСШ, ситуація кардинально не змінилася. «Волиньбаскет» із величезними потугами долав захисні редути «динамівців», натомість у своє кільце регулярно отримував з різних дистанцій. Тож 20:52 ще до великої перерви – то вагома заявка.

У третій та четвертій десятихвилинках  характер гри особливо не змінився, перелому не сталося, тож гості довели зустріч до логічного завершення –53:88.

Зрештою, глядачі отримали естетичне задоволення, оскільки інколи комбінаційний розмах атак гостей заворожував і захоплював своєї витонченістю, думкою та швидкістю.

Чи варто звинувачувати гравців «Волиньбаскета» у такому результаті? Мабуть, що ні. Бо ж кияни та лучани перебувають, м’яко кажучи, у надто різних вагових категоріях.  І стосується це як індивідуальних якостей гравців, так і командного розуміння гри загалом.

Отже, вся увага на суботу до протистояння з київським «ІНФІЗом».