«Корабели» виривають перемогу в «лицарів»

«Волиньбаскет-WOG» та «Миколаїв» підійшли до третьої своєї очної зустрічі в рамках Суперліги Фаворит Спорт практично в абсолютній рівності. У двох попередніх колах суперники почергово обіграли один одного в гостях, причому зробили це з різницею 4 та 5 очок відповідно. Відтак робити якісь прогнози було б ризиковано й невдячно.

IMG_6373

Команди почали настільки весело, що вже навіть стартове вкидання ледве не перетворилося на спірний м’яч. Тому стало зрозуміло – боротьба буде за кожен квадратний метр. І дебютні три хвилини виправдали ці сподівання – 6:6.

 

Надалі суперники продовжували у тому ж стилі, хіба що тільки «Миколаїв» краще розбирався під щитами. Показовим став момент, коли «корабели» виграли чотири поспіль підбирання під кільцем БК «Волиньбаскет-WOG». Разом із тим, у підопічних Сергія Кірлана просто-таки фантастично пішла дальня артилерія, й чи не кожен постріл з-за дуги був точним. Ці чинники вилилися у відчутну перевагу гостей – 15:27.

На початку другої 10-хвилинки гравцям «Волиньбаскет-WOG» вдалися два блок-шоти та швидкі переходи від захисту до атаки. Це дещо скоротило відставання до 21:28. Але після двох тайм-аутів тренера «Миколаєва», гра охолола і місцями радше нагадувала регбі – такою була ціна кожного виграного м’яча. Хай там що, однак у такій в’язкій боротьбі з невисокою результативністю господарям вдалося скоротити відставання до п’яти пунктів – 27:32.

IMG_6485

Після великої перерви характер протистояння не змінився – БК «Волиньбаскет-WOG» намагався швидко атакувати, а МБК «Миколаїв» темп гасив. Певний час тривав 5-очковий паритет.

 

Дуже вдало у гру увійшов молодий гравець господарів Назар Кісільчук. Коли в партнерів по клубу не йшло, в нього залітало. Проте миколаївці все одно удар тримали та лучан не підпускали. І тільки за хвилину до закінчення чверті влучний трюльник Миколи Полюляка становище вирівняв – 51:51. А такий же триочковий міні-подвиг Петра Глушка вперше за довгий час вивів волинян уперед 54:53.

IMG_6460

На початку четвертої чверті у зіткненні травмувався Хакім Джексон, який самостійно покинути майданчик не зміг. Це означало, що протидіяти проти високих Цикалюка та Чемякіна буде ще важче. Проте, на радість місцевих уболівальників, у баскетболістів «Волиньбаскета» в ту мить полетіли дальні. Тому за 62:57 Сергій Кірлан знову брав перерву.

Тепер уже настала «Миколаєва» черга наздоганяти. Пішла валідольна гра з великою кількістю втрат, і «корабелам» вдалося вийти вперед 66:67. Пішли каруселі та почергові тактичні фоли й кидки зі штрафної лінії. На превелике розчарування залу, більш успішними у цьому були гості. Драматична перемога «Миколаєва» – 78:80.

IMG_6482

Прес-служба БК «Волиньбаскет-WOG»

Спонсори та партнери