«Кремінь» не дотиснули – 67:70

Напередодні нового сезону Суперліги Парі-Матч керівництво волинського баскетбольного клубу було з головою зайняте пошуками партнерів аби таки заявитися в найсильніший чемпіонат країни. Через це лучани не мали ані міжсезонки, ані товариських матчів – лише тренувальний процес і Кубок Корбана. Тож ні про які декларування серйозних завдань не йшлося, хіба тільки гравці та головний тренер зазначили, що однозначно прагнутимуть пробитися до зони плей-оф.

 783390

У таборі ж Кременчука навпаки – поставлено доволі таки високі завдання. Президент БК «Кремінь» Віктор Кобзистий їх озвучив так: «У Кубку України пробитися до Фіналу чотирьох, а у регулярному чемпіонаті потрапити до п’ятірки найкращих з перспективою грати у півфінальній серії плей-оф».

 

Загалом же спеціалісти йменували дуель кременчуцького й луцького клубів як битву темних конячок. Так вона й почалася. Артем Чемякін – то не тільки ім’я одного з новачків БК «Волиньбаскет», а й автора перших набраних очок для команди у сезоні-2015/16. Саме центровий лучан скоротив до 3:2. У стилі терезів пройшла половина стартової чверті.

 

І щойно гості спробували відірватися  5:9, тренер господарів взяв тайм-аут. Потім волиняни продовжили нарощувати перевагу +5, але «Кремінь» не відпускав. Понад те, закрутивши темп, Кременчук зумів таки 10-хвилинку виграти 24:23.

 

На початку другого часового відрізка «Волиньбаскет» знову вирвався вперед 24:28. Проте знову лучани загальмували і за кілька хвилин отримали вже відставання 34:31. Попервах не пішла гра у новачка Фурса.  Перерва від Дмитра Чайковського нічого не змінила, й «Кремінь», окрилений таким успіхом, продовжив набирати – 36:31, 38:34.

 

У другій половині гри господарі й надалі тримали мінімально комфортну дистанцію, й за 5:11 до сирени табло місцевої КДЮСШ-2  показувало цифри 46:38. «Кремінь» раз-по-раз досягав відриву в +10, але до честі команди з Луцька третя чверть закінчилась за 54:52.

 

У четвертому періоді почався  хаотичний обмін, в якому більш успішними були гравці «Кременя». Баскетболісти з Волині не завжди встигали за переміщеннями опонентів.

 

За хвилину до кінця рахунок був 66:63. І тут був шанс Луцьку відігратися, але огріх  в обороні призвів до чистого влучного триочкового. В останні секунди волиняни намагалися дістати суперника, але зусилля виявилися марними.  Тож прикра поразка «Волиньбаскета» 70:67.

 

Кого відзначаємо у складі лучан? Однозначно Артем Чемякін, який був у цій грі справжнім лідером. В інших поки, на жаль,  нестабільно.

Прес-служба БК «Волиньбаскет»

Фото ФБУ

Спонсори та партнери