Кривбас – Волиньбаскет-WOG: анонс матчу Суперліги Фаворит Спорт

У матчі 15 туру Суперліги Фаворит Спорт 12 лютого Кривбас прийме Волиньбаскет-WOG. Гра розпочнеться о 16:00. Пряму ТБ-трансляцію матчу дивіться на каналі МостВідео. Онлайн-відеотрансляція до вашої уваги на офіційному YouTube-каналі ФБУ.

СУПЕРЛІГА ФАВОРИТ СПОРТ

12 лютого.
16:00. Кривий Ріг. СК ДВНЗ КНУ

ТБ-трансляція: МостВідео
Онлайн-відеотрансляція: YouTube, ФБУ

Протистояння з Волиньбаскетом-WOG для Кривбасу з турнірної точки зору має принципове значення. Успіх дозволить зміцнити позицію лідера у Суперлізі Фаворит Спорт. Для цього у розпорядженні Валерія Плеханова є усі наявні передумови. Команда на ходу, та ще й Забірченко повернувся з лазарету. Що ж до Волиньбаскету, то лучани витратили чимало зусиль, аби поборотися за перемогу там, де це було більш реально зробити – у Запоріжжі.

Але не склалося. І тепер доведеться чинити опір Кривбасу. Не часто у Суперлізі Фаворит Спорт команди долають гросмейстерську позначку у 100 набраних очок. Кривбасу на виїзді це вдалося. Прогнозовано рідні трибуни вимагатимуть від своїх улюбленців “сотню” на домашньому паркеті. Але навряд чи ставитиме таку мету перед гравцями Валерій Плєханов. У таких матчах можна вирішити безліч локальних питань, як-то перевірити у справі молодих, розширюючи ротацію, перевірити у ділі різні тактичні напрацювання. Звично, Волиньбаскет-WOG не погодиться з роллю хлопчиків для експериментів. Тоді протистояння буде впертим, безкомпромісним і цікавим.

Спонсори та партнери