«Лицарі» дали гідний бій «Хіміку»

IMG_7502

Головним питанням, яке цікавило луцьких поціновувачів баскетболу перед матчем БК «Волиньбаскет-WOG» – БК «Хімік» було те, чи зможуть господарі достойно протистояти титулованому супернику. Оскільки команди перебувають, образно кажучи, в різних вагових категоріях, то у день святого Миколая вболівальники (серед яких було з два десятки фанів із Южного) сподівалися побачити насамперед класну результативну гру.

 

Почалася зустріч із ривка гостей 0:6, а господарі розмочити кільце суперника змогли аж за три хвилини ігрового часу. Захист «Хіміка» був настільки агресивним, що не те що закинути, а просто зробити кидок волинянам було надзвичайно проблематично. Тож кожен заліковий пункт гравці БК «Волиньбаскет-WOG» у буквальному сенсі вигризали.

 

Під кінець дебютної чверті команди набрали по п’ять фолів, тож гра стала веселіша й відкритіша. Проте «хіміки» були значно влучніші за «лицарів», тому на другий період суперники виходили при 9:23.

IMG_7511

Тренерський штаб БК «Волиньбаскет-WOG» усіляко намагався внести корективи в перебіг подій, однак індивідуальний рівень баскетболістів давався взнаки. По-хорошому «чудив» на майданчику луцький американець Джексон, який і слемданки клав і публіку заводив. Також треба відзначити, що у волинян не пішли триочкові, у той час як у южненців кільце кілька разів «засмоктувало» саме після пострілів з-за дуги.

 

Матч набирав обертів, і таки треба справедливо зауважити, що в другій чверті «Хіміку» стало значно важче, й почалися пробіжки та заступи. І нехай це явище було хвилинним, однак не кожна команда в Україні може змусити чемпіонів аж так помилятися.

IMG_7540

Ще один момент, який ну дуже сподобався маленьким глядачам – талісман луцького БК «лицар» у цей вечір виконував обов’язки Миколая. Тож жоден дітлах не пішов із баскетболу без солодкого сюрпризу.

 

Третя чверть почалася за рахунку 22:43. Неозброєним оком було видно, що «Волиньбаскет-WOG» зумів нав’язати «Хіміку» таку собі хаотично-швидку гру на зустрічних курсах, що не могло імпонувати наставнику южненців Олегу Юшкіну. Тренер тут же взяв тайм-аут.

 

На радість місцевим глядачам, на характері гри це не вельми й позначилося. Коли ж рахунок став 37:50, імениті гості стали помилятися ще більше, а при 40:50 Юшкін знову змушений був брати перерву.

 

А що творилося в залі, коли відставання скоротилося до семи очок (45:52) – фантастика! За такі шалені миттєвості й прекрасний баскетбол.

 

На четверту чверть «Хімік» виставив важкий склад, даючи зрозуміти свій акцент атак. Це відразу дало дивіденди у вигляді +4 очок. Тут уже настала черга брати тайм-аут коучу лучан Дмитру Чайковському.

IMG_7600

Те, що відбувалося наприкінці матчу – глядачі супроводжували стоячи. Попри хуліганську поведінку зірки «Хіміка» Володимира Конєва, БК «Волиньбаскет-WOG» не здався, продовжуючи нав’язувати боротьбу. Так, Южне виграло 56:73 , але як же билися лучани! Гідна кінцівка гідної гри, тому попри поразку вболівальники сприйняли її як перемогу.

 

Прес-служба БК «Волиньбаскет-WOG»

Спонсори та партнери