«Лицарі» поступилися «корабелам»

111

Найбільшою інтригою перед матчем «ВолиньБаскета» й «Миколаєва» для вболівальників була присутність на майданчику в складі гостей Артема Чемякіна, який починав нинішній сезон у Луцьку. Сам баскетболіст неодноразово казав, що йому дуже подобається обласний центр Волині, проте фінансове становище клубу змусило його піти. Вояжем через Грузію він знову опинився у «Миколаєві».

Зважаючи на відсутність Станіслава Дикого, завдання нейтралізувати Чемякіна ускладнювалося, тим паче, що Сергій Кірлан мав явно більше можливостей для ротаційних маневрів. Чого не скажеш про Дмитра Чайковського, в якого, крім згаданого Дикого, травмував обидві руки Олег Рудаков.

Зі стартовим вкиданням почалася така в’язка боротьба, що подекуди здавалося – команди грають по коліна в багнюці. В такій тягучці значно краще почували себе гості, які за дві з половиною хвилини зуміли відірватися 2:8.

Тренерський штаб лучан дав можливість вже у першій чверті зіграти молодим Максимові Дейні та Петрові Глушку.  «Миколаїв» продовжував розвивати успіх до  7:19,  проте вчасні трюльник від Івана Тимощука та 2+1 від Миколи Полюляка дозволили «Волиньбаскету» наблизитися – 19:23.

На початку другого періоду господарі зробили спробу дістати опонентів, і це зусиллями юного Дейни вдалося – 24:23. Своїм третім влучним триочковим Тимощук  ще більше підняв настрій глядачам в ОДЮСШ –27:23.

Також класний відрізок видав Вячеслав Моторчук, який спочатку заблокшотив під власним кільцем, а потім у тій же контратаці, яку розпочав, відразу поклав +2.

Та все ж до великої перерви «корабели» зуміли знову відновити свою перевагу 39:46.

Під час паузи вболівальники не сумували, адже спочатку було розіграно сувеніри від клубу, а потім і цінні призи від партнера цього поєдинку – інтернет-супермаркету «Лазейка».

У третій чверті знову більш упевнено на майданчику почувалися баскетболісти з Миколаєва. Їм укотре в матчі вдалося здобути комфортну перевагу – 55:74.

В останній десятихвилинці  гості спокійно контролювали ситуацію 55:76 ,66:83, 69:87, 73:98 та, врешті кінцеві 75:105.

Дуже суперечлива гра, адже звинуватити «Волиньбаскет» у пасивності ніяк не можна, проте надто вже результативно зіграли «корабели».