«Лицарі» поступилися на виїзді «корабелам»

Історія матчів між командами Дмитра Чайковського та Сергія Кірлана, либонь, найпринциповіша з усіх інших. До березневого протистояння БК «Волиньбаскет-WOG» та МБК «Миколаїв» долали одне одного виключно на виїзді. У Луцьку двічі перемагу видряпували «корабели» (74:78 та 78:80), а на півдні країни два очки брали саме «лицарі» – 71:76.

 

З перших хвилин господарі кинулись у відрив (5:2, 7:2), тому тайм-аут від гостей не забарився. Після цього волиняни прокинулися, особливо це стосується Хакіма Джексона, який заслемдамив з другої спроби, і це завело колег по команді. Ситуація вирівнялася – 12:12.

 

Під кінець чверті Миколаїв таки здобув різницю +5 (21:16), але дві атаки поспіль гравці «корабелів» курйозно падали та втрачали м’яч. Та ще й завершилась 10-хвилинка ефектним блок-шотом від Миколи Полюляка. Підсумок – 21:22.

 

На початку другого часового відрізка у відрив уже спробував піти «Волиньбаскет» (23:28), але зусиллями Іллі Жуковського «Миколаїв» швидко наздогнав (27:28). Зрештою, саме господарі й виграли цю 10-хвилинку, тому на велику паузу суперники пішли за рахунку 39:37.

 

Далі миколаївці додали ще більше, а волиняни чомусь були до цього не готові – 48:39. Коли ж почався веселий обмін на зустрічних курсах, то господарі таки реалізовували свої можливості, а гості чверть провалили. Бо 26:12 важко не назвати розгромом, і сумарні 65:49 – то як сніг на голову шанувальникам БК «Волиньбаскет-WOG».

 

У четвертому періоді лучани забігали з подвійною енергією, та навіть скоротилися до 69:62, однак у найбільш відповідальних моментах втрачали своїх гравців при захисті. Виграна чверть (20:25) нічого вже не вирішила, тож 85:74, і за підсумками сезону рахунок за іграми між опонентами став 3:1.

Прес-служба БК «Волиньбаскет-WOG»

Спонсори та партнери