«Лицарі» поступилися вдома «козакам» 64:78

IMG_8113

Дуель баскетбольних клубів «Волиньбаскет-WOG»та «Запоріжжя» – це той випадок, коли обидва суперники були мотивовані на перемогу через край. Причому, з однієї і тієї ж причини! Лучанам було вкрай важливо довести, що поразка у першому колі від «козаків» була прикрим непорозуміння, а запорожці ж навпаки – прагнули якраз продемонструвати, що той матч був закономірним показником сил.

 

Ще однією інтригою протистояння було те, чи зможе «мандрівник» Олег Рудаков показати хорошу гру проти своєї колишньої гри. Нагадаємо, що перед початком сезону гравець перейшов у «Запоріжжя» з «Волиньбаскета», одначе не зміг там закріпитися, і… доля розпорядилася так, що він знову в Луцьку. Додайте до цього двох вихованців запорізького баскетболу у складі волинян (Іван Тимощук і Денис Кошовець), й запал на боротьбу гарантований.

IMG_8169

З початком дебютної чверті у вічі кинулось, що БК «Волиньбаскет-WOG» почав із тактики швидкого баскетболу. Але разом з очками, господарі також і набирали фоли. Так, вже за дві хвилини, командних попереджень в пасиві Луцька було аж п’ять.

 

Сама ж канва гри протікала доволі рівно, й опоненти одне одного у відрив не відпускали. Однак під кінець 10-хвилинки гостям таки вдалося вийти вперед із 8-очковою перевагою – 15:23.

IMG_8213

У другій чверті БК «Волиньбаскет-WOG» кинувся відігруватись, але почав пропускати результативні триочкові контратаки. Відтак відставання від гостей сягнуло 9 пунктів – 22:31. Це змусило наставника волинян Дмитра Чайковського брати тайм-аут.

 

У гостей в ці миті особливо активним був лідер «Запоріжжя» Олександр Рибалко, а в лучан надзвичайно старалися Іван Тимощук та Віктор Герасимчук. Нервова напруга призводила до того, що частенько суперники грішили неточними передами, здавалося б, у простих ситуаціях.

 

Попри все, «козакам» вдавалося тримати комфортну дистанцію в 5-9 очок. І тільки вихід на майданчик американського «лицаря» Джексона показники БК «Волиньбаскет-WOG» дещо покращив. Тому на велику перерву команду пішли за 39:42.

IMG_8210

У перші хвилини третьої чверті замість очікуваного ривка господарів, відбувся черговий відрив гостей – 42:52. І щойно Луцьк закинув кілька поспіль і наблизився (48:54), свій тайм-аут використав коуч «Запоріжжя» Дмитро Щиглинський.

 

На останню 10-хвилинку основного часу суперники вийшли на майданчик за рахунку 48:56.Була результативна боротьба, в якій більш вдало зіграли баскетболісти «Запоріжжя», в яких у той вечір виходило майже все. Чому не пішла гра на завершальній стадії «Волиньбаскет-WOG»? Це будуть з’ясовувати тренери.

IMG_8126

Тож «козаки» здобули свою шосту перемогу в Суперлізі Фаворит Спорт (64:78) і ще більше відірвалися від дуету аутсайдерів «ІНФІЗу» й «Волиньбаскета».

Прес-служба БК «Волиньбаскет-WOG»

Спонсори та партнери