Лучани не змогли перемогти у Кривому Розі

Матч «Волиньбаскета» з «Кривбасом» став крайнім у гостьовому турне для підопічних Дмитра Чайковського в третьому колі Суперліги Фаворит Спорт. Тому у шанувальників лучан були певні сподівання на гідний виступ.

966677

Справедливості ради, мусимо зауважити, що дебют зустрічі проходив за цілком рівної боротьби. Однак клас господарів таки дався взнаки і волиняни, втомлені виснажливим (передовсім – емоційно) позавчорашнім протистоянням в Запоріжжі, опиралися як могли. Проте п’ятничного вечора цього було замало.

 

Вже при 7:6 «Кривбас» рвонув до 14:6, а першу десятихвилинку завершив комфортними 20:10. У другій чверті Кривий Ріг продовжив відриватися, а Луцьк в силу можливостей його стримував. Тривалий час у грі трималася десятиочкова перевага криворізьких баскетболістів, але на велику перерву опоненти пішли за 37:21.

672179

У третій та четвертій чвертях команди зіграли у значно відкритіший баскетбол, тому підтягнули і влучність. Що казати – лучани закидали фактично вдвічі частіше, ніж у стартові двадцять хвилин.

 

Проте й «Кривбас» не дрімав та не розслаблявся, а, отже, не підпускав «Волиньбаскет». Особливо результативно у складах обох колективів зіграли Ворнік та Джексон.

 

Завершився двобій перемогою «кривбасівців» у 31 заліковий пункт:

«Кривбас» – «Волиньбаскет-WOG» – 91:60 (20:10, 17:11, 28:20, 26:19)

593099

Після цього двобою лучани відпочиватимуть доволі тривалий час, відтак буде можливість ретельно підготуватись до кола четвертого, в якому волиняни шість поєдинків гратимуть у рідних стінах.

Прес-служба БК «Волиньбасккет-WOG»

Спонсори та партнери