Лучани вийшли до фіналу АБЛ!

«Волиньбаскет-КДЮСШ» у відмінному стилі та безкомпромісній боротьбі вийшов до фіналу Аматорської баскетбольної ліги Рівненщини, здолавши в третьому матчі непоступливий «Водник» 77:60.

 

Такий результат став можливим насамперед завдяки гарному настрою гравців усієї команди. Без виключення всі дванадцять  баскетболістів команди були налаштовані тільки на перемогу, адже розуміли, що перемогти можливо лише використовуючи надійний захист. Так, кожен із хлопців, що виходив на майданчик, знав своє завдання в колективному захисті. Тому вдалося вимкнути з  гри лідерів «Водника».

IMG_2239

Коментуючи перемогу, тренер «Волиньбаскет-КДЮСШ» Дмитро Чайковський зауважив:

 

«Хочу відзначити, що в нападі були епізоди, коли було приємно за команду – забити міг кожен. Тішить те, що хлопці не зациклювалися на особистій атаці, а постійно намагалися знаходити партнера, який перебував у кращій позиції для кидка.

 

Проте до фіналу, який запланований на 28 квітня, потрібно ще відпрацювати деякі неточності у командній грі. У першу чергу це  прийняття рішень в тій чи іншій ситуації. Тож готуємось та віримо в перемогу у фіналі нашої молодої команди».

Прес-служба БК «Волиньбаскет-WOG»

Спонсори та партнери