Луцьк феєрично закінчив сезон драматичною битвою з чемпіоном!

Друга гра між  клубами «Волиньбаскет-WOG» та «Хімік» радше мала продемонструвати те, з яким настроєм господарі готові подарувати його величність свято баскетболу рідним глядачам. Хай там що пишуть скептики, але лучани таки принесли цього сезону на Волинь казку на ім’я Суперліга Фаворит Спорт, а вболівальники на власні очі побачили найсильніших виконавців України.

І хоча ігри плей-оф проти чинного чемпіона країни  нічого веселкового не обіцяли, однак то є неоціненний досвід, бо ж тільки у двобої з найкращими гартуються власні характер та перспективи розвитку.

Суперники почали без  розвідки з першої секунди, і в обох складах попервах почали виділятися Герасимчук та Фрейзер. Непогано під своїм щитом почувався Джексон, але Олег Юшкін тут же випустив Петрова. Це згасило дещо темп, і половина стартової чверті  завершилась  8:11 на користь іменитих гостей.

Надалі «Хімік» ще більше затис лещата захисту, й кожна невдала атака «Волиньбаскет-WOG» закінчувалась разючою результативною контрою южненців.  Але у той же час було неозброєним оком видно, що лучани вийшли на майданчик з гарячим серцем, тому будь-що намагалися гідно тримати удар. За такого перебігу подій дебютна десятихвилинка зафіксувала у протоколі цифри 17:20.

З початком другої чверті «Волиньбаскет-WOG» спробував вийти вперед – 21:20, 23:22, 26:25! Це неабияк заводило трибуни,однак «Хімік» швидко лідерство повернув.  Але іншої думки був Полюляк, трюльник якого знову вивів уперед господарів – 29:27. А ще як заслемдамив Джексон (31:27), глядачі були доведені до екстазу.

Проте  помаленьку гості зуміли збити емоційний шквал волинян і знову повернули русло гри на свою користь та піти на велику перерву за 6-очкового гандикапу – 33:39.

Після перерви малюнок гри ніяк не змінився, й лучани продовжували битися на відкритих курсах з чемпіоном, як кажуть, із відкритим забралом – 35:43, 37:45.

Однак така гра була більше на руку укомплектованішому «Хіміку», який завдяки ротації почав укотре в матчі нарощувати відрив – 40:52. Якесь таки дежавю з четверговим протистоянням вийшло, де лучани також трималися три з половиною чверті.  На четвертий період опоненти виходили за 47:60.

У останньому  часовому відрізку «Волиньбаскет-WOG» знову кинувся вперед, адже відступати було вже нікуди. Але  наскільки ж уміло використовував аритмію «Хімік» – коли потрібно було темп закручував, в інших випадках гру сушив.

Зате зал заслужено оцінив старання рідної команди і фінальну сирену зустрів стоячи аплодисментами, попри рахунок  68:83.

«Хімік» крокує далі, а «Волиньбаскет-WOG», скептикам на зло, закінчує сезон на мажорній ноті!