Луцькі гойдалки «Волиньбаскет» VS «ІНФІЗ» виграли господарі

Для обох суперників ситуація перед матчем була більш, ніж зрозуміла – хто здобуває два очки, той практично забезпечує собі місце в подальшій боротьбі  плей-оф. Однак якщо лучани не приховували, що налаштовуються, наче на останній бій, то кияни твердили, що головна мета  – гідно зіграти. Причина – більшість гравців грали з травмами, як кажуть, грали через не можу.

IMG_0068

Після невеличкого стартового ривка «ІНФІЗа» (0:4) гра стала ще напруженішою, що призводило до великої кількості обопільних невимушених помилок.  Але два поспіль дальніх постріли від Миколи Полюляка, Віктора Герасимчука  та Олега Рудакова повернули лідерство господарям – 12:8.

Почалася відкрита гра на зустрічних курсах, яка не могла не подобатись глядачам.  «Волиньбаскет-WOG» спробував відірватися (17:12, 20:15), але «студенти» під завісу чверті таки наздогнали – 24:24.

IMG_0089

З початком другої десятихвилинки лучани знову закрутили темп і спробували піти у відрив (33:27), але такими ж спорадичними вибухами відповідали кияни (33:32).  Понад те, «ІНФІЗ» стараннями братів Андрія та Павла Лебедінцевих зумів вийти вперед 35:37, але у цьому періоді перемогу таки святкували волиняни – 47:44.

Після великої перерви напруга не спадала,  а радше підвищувала інтригу – команди почергово робили міні-ривки. Атмосфера у залі ДЮСШ досягала апогею, бо луцькі глядачі не бачили домашньої перемоги БК «Волиньбаскет-WOG»…  з часу  минулого двобою між цими ж опонентами (9 грудня – 76:72).

IMG_0118

За дві хвилини до сирени господарям вдалася шикарна серія влучних, і вони знову оформили найбільший у грі відрив від «інфізівців» – 69:55. Проте і тут у киян знайшлася контрзброя, й вони вкотре скоротили –  69:65.

Феноменальне гойдалкове протистояння у четвертій чверті розкрилося у повній красі. Знову почергові ривки команд, аритмія та фантастичні серії. Та все ж таки вистраждана перемога «Волиньбаскета» –  86:78!