«Луцькі лицарі» VS «Черкаські мавпи»: Хто кого?

S29A7104_1

Історія протистояння цих клубів почалася ще з тих часів, коли обидва колективи грали у Вищій лізі України з баскетболу та зустрічалися у фіналі Кубка України. Тоді перемагали «Мавпи» – «золото» чемпіонату та кубок. Лучани ж святкували «срібло».

 

Не змінилася ситуація після переходу цього двобою на якісно новий рівень Суперліги Фаворит Спорт. Поки що команди зіграли один матч в Черкасах, але перевага господарів була відчутною та безапеляційною – 100:71. Тоді гравці «Черкаських Мавп» ще до половини гри забезпечили собі перевагу в 20 пунктів (52:32), а до кінця матчу її навіть дещо збільшили.

Луцьку нині відступати, як кажуть, нікуди. Керівництво клубу таки декларує потрапляння в зону плей-офф, а без домашніх перемог це буде зробити ой як нелегко. Дві зустрічі з Черкасами – хороша мотивація.

Що ще поєднує ці два клуби? Звісно ж, асистент головного тренера лучан Володимир Журжій. Після виграшу Черкасами «вишки» і здобуття путівки до суперліги, капітан «Мавп» Журжій, несподівано для багатьох, перейшов у «Волиньбаскет». Детальніше про цю історію в інтерв’ю Володимира тут: http://volynbasket.com/volodimir-zhurzhij-u-lutsku-vse-tilki-pochinayetsya/

Разом із тим, не можемо не згадати й той факт, що у структурі БК «Черкаські Мавпи» є вихованець волинського баскетболу, уродженець Луцька Ярослав Войтович. Відтак, обом опонентам є що доводити на майданчику.

S29A7151_1

Пряма мова

Максим Міхельсон, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»:

«Хоча «Волиньбаскет» і є одним із аутсайдерів чемпіонату, зверхнього ставлення до суперників нема. Їдемо до Луцька, налаштовуючись на серйозну боротьбу. У волинян останнім часом відбулася певна ротація складу й вони показують значно цікавіший баскетбол. Є трохи побоювання за функціональний стан, адже тільки в неділю грали кубкову зустріч із київським «Каштаном». Однак вірю, що вдасться здобути результат».

Дмитро Чайковський, головний тренер БК «Волиньбаскет-WOG»:

«Хлопці засмутилися, що не змогли дати бій «Динамо» у повному розумінні цього слова. Але в той же час настрій у нас бойовий, а атмосфера в колективі набагато краща, ніж була під час першого матчу з «Мавпами». Черкаси – дуже хороша команда із серйозним підбором гравців та надзвичайно перспективною молоддю. Буде важко, але й ми готуємо сюрпризи. В будь-якому разі, будемо битися».

Прес-служба БК «Волиньбаскет-WOG»

Спонсори та партнери