Луцький баскетболіст підписав контракт з німецьким клубом

Schelucha

Екс-гравець баскетбольного клубу «Волиньбаскет» Артем Шелуха у новому сезоні захищатиме кольори команди «VfL AstroStars Bochum», яка виступає у другому дивізіоні Німеччини. У новій команді Шелуха гратиме під 28 номером.

На представлені нового гравця пресі менеджер команди Ганс-Петер Дір зазначив, що в своєму останньому сезоні в українському чемпіонаті Артем набирав в середньому за гру 17,2 очка, робив 7,5 підбирань і 2,3 передачі.

«Він має типову східноєвропейську початкову школу, може кинути дуже добре і добре зіграти на підборі. Артем однозначно підсилить нашу команду», – переконаний Ганс-Петер.

«Атмосфера в команді – дуже позитивна. Я разом з моїми новими товаришами по команді дуже добре працюємо на тренуваннях, і ми з нетерпінням чекаємо нового сезону. Я – щасливий, що став частиною такої команди. Я люблю баскетбол і хочу мати багато ігрової практики. У Бохумі я будуватиму своє майбутнє», – сказав Шелуха.

Нагадаємо, в українських чемпіонатах Артем Шелуха виступав за рівненський «Пульсар», львівську «Галичину» та луцький «Волиньбаскет».

Attachment

Schelucha

Спонсори та партнери