Максим Дейна: «№22 – Артема Шелухи, який був і є прикладом для мене»

470428

16-річний форвард БК «Волиньбаскет-WOG» Максим Дейна дебютував за першу команду, зігравши 8 хвилин у кубковому матчі проти київського «Сервіс-Мастера». Після гри юний дебютант «лицарів» відповів на запитання прес-служби ФБУ.

 

- Ти відіграв більше 9 хвилин у своєму прем’єрному матчі але нечасто м’яч потрапляв до тебе. Які враження від дебюту?
– Насамперед хочу подякувати тренеру, тренерському складу, що висловили мені довіру, дають грати у команді, набиратися досвіду. Суперліга Фаворит Спорт, Кубок України – це важливий досвід, я хочу отримувати його усе більше і більше з кожною наступною грою. Цей матч відкладеться у мене у пам’яті. Ми перемогли, хлопці раді, я радий, що команда виграла. Прикро, що не вдалося відзначитися у цій грі, але будемо рости.

План у мене – центровий, важкий нападник. Підбирання, асисти можуть бути. Я віддав пас, гравець забив – я радий за нього. І радий, що виконав таку роботу, яка принесла користь команді. Це великий крок у моїй кар’єрі. Я хочу прогресувати, хочу грати у Суперлізі Фаворит Спорт і далі, можливо, в інших лігах Європи.

 

- Тобі 16 років і ти з Луцька?
– Так, моїми тренерами були Дмитро Чайковський та Сергій Смітюх. Я у них навчався, і зараз вони є моїми наставниками й ведуть мене до перемог. В баскетбол я граю вісім років.

 

- У тебе 22-й номер на майці. Сам обирав?
– Можна сказати, що це виграшний квиток був, 22-й, який по життю став моїм щасливим номером і який, сподіваюся, ще принесе мені удачу та сприятиме у кар’єрі. А ще під цим номером у “Волиньбаскеті”, коли я був дитиною, грав Артем Шелуха (вихованець волинського баскетболу, що нині виступає в Німеччині). Я приходив на матчі подивитися саме на його гру. Він був і залишається прикладом для мене.

 

- Наступний матч у Кубку – з київським «Динамо». Якщо дадуть шанс – скористаєшся?
– Це думка тренерського штабу, коли мені краще грати. У нас є конкуренція в команді серед великих гравців. Я буду усе робити для того, щоб грати.

 

- Що робити, щоб тебе випустили на паркет проти «Динамо»?
– Треба, звичайно, проявляти себе на тренуваннях з найкращого боку, я думаю, що зможу показати, що гідний виходити у таких матчах, як з київським “Динамо”.

Джерело: прес-служба ФБУ, http://fbu.kiev.ua

Спонсори та партнери