Луцькі баскетболісти відсвяткували День фізкультури та спорту перемогою над командою з Рівного

Тривала літня перерва здалася прихильникам баскетболу неймовірно довгою. З нетерпінням волинські гравці і вболівальники очікували нових баскетбольних подій у нашому місті.

У неділю, 13 вересня , у рамках заходів до Дня фізкультури і спорту відбувся міні-турнір з баскетболу у м. Луцьку. учасниками ігор стали команди «Волиньбаскет», «Волиньбаскет-2-КДЮСШ» ( м. Луцьк) та «ЛАВІСС» ( м. Рівне). На жаль, в зв’язку з погодними умовами в останній момент ігри перенести з відкритого майданчика до ігрового залу СНУ.

Гравці БК «Волиньбаскет» в даний момент проходять передсезонну підготовку, команда була поділена на 2 команди: досвідчені гравці та молодь. То ж доречним було випробування сил луцьких баскетболістів у товариських матчах, які не вимагають емоційного навантаження, але пробуджують ігровий азарт, здорову конкуренцію та прагнення до перемоги.

Поразкою для БК «Волиньбаскет-2-КДЮСШ» завершився перший поєдинок недільного ранку – з командою сусіднього міста Рівне «ЛАВІСС». У складі рівнян – чимало гравців з досвідом виступів у Суперлізі, Вищій лізі, а тому для юнаків з «Волиньбаскет-2-КДЮСШ» ця гра стала справжньою перевіркою на міцність. До слова, здолати рівнян нашій молоді було цілком до снаги. Для перемоги забракло якогось очка. Результат на табло: «ЛАВІСС» – «Волиньбаскет-2-КДЮСШ» 50:49.

Протистоянням досвіду та молодості можна назвати другий двобій: «Волиньбаскет» – «Волиньбаскет-2-КДЮСШ». Більш впевненими у своїх діях на майданчику виявилася команда професіоналів. Якийсь відсоток невдачі молодих волиньбаскетівців можна скинути на втому після першої гри. Не дивлячись на старання «Волиньбаскет-2-КДЮСШ», фінальна сирена зафіксувала: 64:46 .

Найцікавішою очікувано стала третя гра: «Волиньбаскет» – «ЛАВІСС». В цій грі гравці основи «Волиньбаскету» впевнено довели свою перевагу. І хоч відсоток реалізації кидків був не надто високий у обох команд, проте товариська гра багато значила для перевірки ігрових кондицій, вміння взаємодіяти в команді, випробування нових ігрових схем. Гра закінчилася з рахунком 56:46.

З приємністю зазначаємо, що усі баскетбольні події у м. Луцьку відбуваються за підтримки партнерів БК «Волиньбаскет». Так, і цього разу гравці команд були забезпечені водою від спонсора ТМ «Джерело здоров’я». Учасники турніру отримали смачні подарунки від ТМ «Забіяка».

image-0f64a71d77973aac01e3507c5a3e6715d1b78326f64381a5b9710ac3f1f3851a-VПісля завершення ігор лучани отримали запрошення на наступні вихідні зіграти товариський матч-відповідь у Рівному. Граючи дома, «ЛАВІСС» матиме в активі декількох сильних гравців,які з різних причин не побували на міні-турнірі у луцьку. То ж очікуємо цікавого та результативного товариського матчу.

 

 

Спонсори та партнери