Микола Полюляк гідно презентував «Волиньбаскет» на Матчі Зірок-2017

193950

Для будь-якого клубу участь його гравця в Матчі Зірок Суперліги Парі-Матч є подією престижною та надзвичайно важливою. Цього року волинським шанувальникам баскетболу поталанило побачити в когорті найсильніших баскетболістів України одного з лідерів БК «Волиньбаскет» Миколу Полюляка.

Наш №13 виступав за збірну Південного Заходу та провів на майданчику понад вісім хвилин. І хоча переміг у цьому шоу-двобої Північний Схід 141:133 (35:36, 42:33, 40:38, 24:26 ), задоволеними залишилися як уболівальники у залі та глядачі перед телеекранами, так і самі гравців та функціонери, що були причетними до цієї феєрії.

Що стосується Миколи Полюляка, то він уже разом із Олександром Мішулою увійшли в історію, як одна з найкращих пар, що змагалася у найскладнішому конкурсі – виконавської майстерності. Суть полягала в тому, що двійко гравців почергово долали на дриблінгу весь майданчик, кидали у ціль (імпровізоване велике кільце), вели м’яча у зворотньому напрямку, кидали з-під щита, з тим же м’ячем долали втретє увесь майданчик та увінчували таку естафету триочковим кидком.

Так-от, саме в парі Полюляк-Мішула обидва гравці виконали «на відмінно» все з першої спроби, чого в інших дуетах-опонентах не було. І хоча «волиньбаскетівець» долею секунди поступився «дніпрянину», саме овації вболівальників однозначно визнали обох баскетболістів кращими! То чи не це є показником  успіху? Однозначно, адже  для Олександра Мішули це був рідний зал.

 17310211_1313094178730064_3110690362333068570_o

-         Все було супер, по приїзду розмістили в готель, а в обід було невеличке тренування, – розповів про вояж у Дніпро Микола Полюляк. – Тренер нам намалював декілька простих взаємодій, щоб ми мали хоч якісь уявлення про те, що гратимемо на матчі. Атмосфера була невимушена й дружня, всі розуміли, що потрібно буде порадувати вболівальників гарною грою та самим отримати задоволення. Але про принцип суперництва не забували!

Баскетболіст зауважив, що  одне щось виділити з цієї події важко, тому можна сміливо сказати – сподобалось все, від матчу до організації. Конкурси були цікавими та видовищними, гра хороша, а під кінець гри не забували про результат.

- Мені дуже сподобалось це свято баскетболу, тому від себе хочеться подякувати всім, завдяки кому це оказія відбулася і я зміг стати його частиною, – резюмував гравець «Волиньбаскета».

Прес-служба БК «ВолиньБаскет»

Спонсори та партнери