На кінцівку з «Черкаськими мавпами» не вистачило

s29a52611008x6721

Черговий свій поєдинок у рамках регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч БК «Волиньбаскет» провів у черкаському палаці спорту «Будівельник».

Перший період пройшов у надзвичайно веселому темпі – команди показували відкритий швидкий баскетбол, тож на перший план вийшла точність. А вона була кращою у господарів – 28:19.

У другій чверті «Волиньбаскет» закрутив темп і потихеньку почав вирівнювати – 30:23, 33:26  33:28, 33:30. А коли Стас Дикий жбурнув з-за дуги, то ця ситуація (33:33) змусила брати тайм-аут Максима Міхельсона.

Надалі лучани заграли ще більш розкуто, що дало результат – перманентне лідерство призвело до того, що половина двобою була гостями 40:42. Відзначаємо виграну волинянами десятихвилинку 12:23.

Після перерви знову впевненіше почували себе гравці «Черкаських мавп», які взялися наздоганяти. Однак швидко «Волиньбаскет» очуняв і знову вийшов уперед – 47:52, 49:55. Таким відривом лучани завдячували двом влучним трюльникам від Івана Тимощука й Едуарда Федчука.

І все-таки до сирени «мавпи» змогли переломити хід поєдинку та вийти вперед 62:60.

З перших секунд четвертого часового відрізка Черкаси знову рвонули вперед 69:60, тому черга брати музичну паузу настала Дмитра Чайковського. Однак господарів майданчика було вже не спинити. Вони, без перебільшень, продемонстрували просто космічний баскетбол і безапеляційно схилили шальки терезів на свою користь. Нереальні 38:17 в останній чверті зафіксували гросмейстерські 100:77.

Що ж, мусимо відзначити гідний матч «Волиньбаскета», проте на кінцівку гравців не вистачило.