На рівних із «Будівельником» – тільки половину гри

bud

Зустріч почалася в’язкою боротьбою, в якій значно краще почували себе господарі майданчика «Меридіан». За п’ять хвилин стартової чверті кияни набрали 10 пунктів, у той час як лучани – всього 3. Проте «гладіатори» не змогли розвинути свій успіх.

Радше, прокинулися від сплячки «лицарі», які дальньою артилерією швиденько підібралися до «будівелів» (11:10, 13:13). Однак ще до сирени підопічні Володимира Коваля таки відірвалися від переслідувачів – 25:18.

У другому періоді волиняни силами Петра Глушка навіть скоротили до 25:23. Але це знову був епізодичний успіх, адже до кінця десятихвилинки столичний клуб зробив +12 – 44:32.

Шість хвилин третього часового відрізка стали для «Волиньбаскета» катастрофою. Локальні 13:2 зробили загальні цифри на табло 57:34. Загалом же у цій чверті «Будівельник» ввімкнув надзвичайно активний захист (23:6), тому на четверту чверть суперники виходили при 67:38.

Надалі Дмитро Чайковський дав пограти всім молодим гравцям, які були здорові. Тож логічно, що майстровиті кияни робили що хотіли і як хотіли. 98:49 – підсумок  доволі неоднозначного поєдинку.