Після свят – до праці

Закінчуються зимові канікули, гравці знову набирають форму (а хто й не припиняв тренуватись), тренерський штаб метикує над новими тактичними напрацюваннями, а вболівальники готуються до баталій ІІІ кола регулярної першості Суперліги Парі-Матч.

Так, баскетболісти «ВолиньБаскета» 15 січня знову зібралися разом, аби вже з 16-го почати перші заняття. Клубна прес-служба провела опитування серед гравців – хто як провів святкову новорічно-різдвяну перерву.

Гера - Таблоїд-3

Доволі змістовно за принципом «Щоб нікого не образити» посвяткував Віктор Герасимчук. Спочатку на Новий рік найдосвідченіший гравець «ВолиньБаскета» поїхав із друзями на Світязь. Вочевидь, компанія поміж іншим вчила напам’ять слова пісні  «Шацькі озера сині – очі моєї Волині» )).  Різдво сім’я Герасимчуків зустріла на малій батьківщині дружини  Віктора Ольги – в Ковелі, а на Старий новий рік була вже на вотчині самого баскетболіста у Рівному. То святковий марафон-біатлон Віктор виконав на ура.

Дейна-4

Надзвичайно активно пройшли канікули в надії волинського баскетболу Максима Дейни.

– До нового року склав усі іспити, тож сесію закрив, – розповів №9 БК ВБ. – Новий Рік святкував у колі сім’ї та друзів, проте вдома довго не засиджувався. 2 січня вже був на тренуванні, а 7 січня поїхав на турнір зі стрітболу до Києва, де здобув 1 місце. Повернувшись до Луцька, приступив до тренувань, сподіваюся, що 16 січня ми зберемось усі здорові та в гарному настрої.

diki

Станіслав Дикий нікуди з Луцька не їхав, а тому практично постійно тренувався разом із тими місцевими одноклубниками, хто залишався в обласному центрі Волині. Тому сподіваємося, що цей фактор тільки додасть наснаги нашому центровому.

IMG_4040-390x390

Назар Кісільчук Новий рік зустрів традиційно з батьками вдома на Рівненщині:

«Мені подобається домашня атмосфера, – зазначив баскетболіст. – Вже ближче до Різдва зустрівся з друзями, яких давно не бачив. Загалом дуже добре провів час і готовий знову працювати!».

 

Прес-служба БК «Волиньбаскет»

Спонсори та партнери