Поразка, гідна двох перемог – 88:96

До свого другого в історії суперлігового протистояння команди «Волиньбаскет-WOG» та «Черкаські мавпи» підійшли у трохи різному настрої. Луцьку в розіграші Кубка України так і не вдалося нав’язати серйозну боротьбу «Динамо», а Черкаси зовні легко пройшли «Каштан». У регулярці справи в клубів також різняться – «мавпи» наразі змагаються з одеситами за 4-5 місця, а «лицарі» поки визначають 8-9 позицію з ІНФІЗом.

IMG_3549

Обидві команди стартували доволі жваво – Микола Полюляк заробив 4 очки, а гості відразу «вліпили» два трюльники. Натомість у лучан із виведенням на дальній кидок були проблеми аж до того, поки з-за дуги двічі на вистрелив Олег Рудаков.

Це неабияк збадьорило гравців БК «Волиньбаскет-WOG» і вони наздогнали «Черкаські мавпи» 12:12. Проте й Черкаси не збиралися розслаблятись, відтак пішли надзвичайно цікаві гойдалки – 13:15, 16:15, 16:17, 19:17, 21:17…

Такий перебіг подій ніяк не влаштовував наставника гостей Максима Міхельсона, тому він змушений був брати тайм-аут для коректив. Але це не зупинило видовищного розміну триочковими. Підсумок дебютної чверті – 26:22.

IMG_3560

На початку другої 10-хвилинки господарі дещо змінили акцент атак, почавши активніше залучати Хакіма Джексона. Натомість Черкаси кинули в бій Олександра Кобця. За таких обставин значно успішніше заграли «Мавпи» (31:29), відтак настала черга брати тайм-аут тренеру «Волиньбаскета» Дмитру Чайковському.

Щойно волиняни знову розігнали атаки та ввімкнули активний захист, перевага сягнула п’яти пунктів – 44:39, що доводило глядачів у залі до екстазу, адже так класно БК «Волиньбаскет-WOG» цього сезону ще не грав.

Однак і в «Черкаських мавп» були свої плани на цей вечір. І вони, ті плани, точно не асоціювалися з поразкою. Тож їхніми стараннями половина гри закінчилась рівно 47:47.

IMG_3605

У перерві вболівальники не сумували, бо серед найменших фанів було проведено конкурс штрафних кидків від партнерів клубу.

Третій часовий відрізок зустрічі продовжився у такому ж, заданому раніше, високому темпі, тож калейдоскопічність розвитку гри вражала. І в такому ритмі значно краще себе почували «Мавпи», результативність яких була вищою – 56:65.

IMG_3668

І коли здавалося, що чверть Луцьком програна, волиняни прокинулися і надзусиллями таки дістали опонентів – 68:68.

Що ж, четверта чверть мала розставити всі крапки на «і», адже дух сенсації буквально витав у повітрі. Фактично кожну дію своїх баскетболістів (хай навіть невдалу) глядачі супроводжували аплодисментами. Відчувалося, що глядачі гідно оцінили самовіддачу гравців, які, бувало, лежачи видряпували м’яча.

IMG_3794

Та все ж досвід Черкас зіграв вирішальну роль, які вміло притримували, коли треба пришвидшувались. Лучани ж – на морально-вольових. Однак поспіх та намагання якомога швидше закінчити атаку грали лише на руку супернику…

Але билися «волиньбаскетівці» до останньої секунди… Проте вистраждана перемога «Черкаських мавп» – 88:96.

IMG_3781

Прес-служба БК «Волиньбаскет-WOG»

Спонсори та партнери