Програли «Черкаським мавпам» у першій чверті

1

Перед звітною грою різні чутки ширилися інтернет-простором стосовно баскетбольного клубу з Луцька, адже градусу додавало те, що команду покинув Сашко Фурс, який подався захищати кольори БІПи. Хай там що, проте волинський БК прибув до Черкас  ще й зі спільним знайомим для обох команд – Миколою Полюляком. Тож протистояння очікувалось характерне.

З перших секунд «Мавпи» означили своє домінування під щитом, тому два влучання було саме з трисекундки. Стас Дикий нічого не міг протиставити відразу кільком суперникам. Тож за дві хвилини господарі вели вже 8:0 (особливо вирізнялися Чумаков та Скапінцев).

Вихід на майданчик Герасимчука та Моторчука допоміг «Волиньбаскету» рахунок розмочити – 12:5. Однак різниця у фізичній готовності команд (це передбачав перед грою Дмитро Чайковський) була видна неозброєним оком, тож перший період був безапеляційно виграний Черкасами 25:9.

У другій чверті підопічні Міхельсона почали ще більше нарощувати оберти, але й Луцьк дещо прокинувся і почав грати набагато активніше. Проте кращий відсоток влучності таки дався взнаки, й на велику перерву команди пішли за проміжного результату 44:27.

Початок третьої десятихвилинки вселив надії у серця вболівальників «Волиньбаскета», бо гості почали скорочувати відставання. Навіть Микола Полюляк фірмовим трюльником з кута покращив собі настрій.

Однак «Черкаські мавпи» схаменулися й знову вийшли на комфортний для себе 20-очковий гандикап. Отож, на четвертий часовий відрізок опоненти виходили на майданчик, коли на табло палацу спорту «Будівельник» горіли59:39.

Господарі на класі втримали перевагу й здобули перемогу з різницею в 21 пункт – 79:58. Хоча зі статистики зрозуміло, що причиною поразки є провалена перша чверть – 25:9, 19:18, 15:12, 20:19.

Найрезультативнішими у складі команд стали Скапінцев, Чумаков (по 14) та Рудаков (12).