Шалені каруселі «Кременю» програли 67:71

Перед дуеллю Луцька та Кременчука баскетбольний бомонд обласного центру Волині жваво обговорював прогнози на цей поєдинок. Згадували гру першого кола, нарікання на особливості тамтешнього залу і найголовніше – бідкалися про коротку лаву запасних у Дмитра Чайковського. Тож основною пересторогою було те, чи змогли гравці «Волиньбаскета» відновитися після п’ятничного матчу з «Політехніком».


427825

Дебют протистояння став таким собі симбіозом хвилювання та сумбуру, тому «волинянину» Артему Чемякіну вдалося триочковим  розмочити нулі аж на 8:48, а Олегу Рудакову таким же способом на 7:11 подвоїти – 6:0.

 

Однак гості довго не дрімали й до середини чверті скоротили до 6:4. Лучани почали вмикати доволі високий пресинг, що періодично давало свої результати.  Тож перший період був за «Волиньбаскетом» – 19:11. Тривогу в шанувальників «лицарів» хіба викликала немала кількість «промазаного» штрафу.

598774

У другій десятихвилинці «Кремінь» активізувався настільки, що зміг зрівняти – 24:24. А тут ще травмувався капітан Едуард Федчук та при 27:26 Сергій Алфьоров отримав неспортивний фол. Ці чинники призвели до того, що вже лідирувати почали «кремінні» – 27:31.

 

Так, половину гри виграли гості з не зовсім результативним  рахунком 31:33.

120470

У третій чверті Кременчук почав приголомшливо 31:42. Це змусило тренерський штаб лучан брати тайм-аут. І бути б розгрому, якби у «Волиньбаскета» не полетіло у Івана Тимощука, який і два трюльники жбурнув, і забив 2+1.  Це дещо скоротило відставання до 48:52.  Зусиллями того-таки Тимощука та Чемякіна вдалося ще в цьому часовому відрізку перевагу вернути (54:52).

 

Четверта чверть продовжилась у валідольному стилі. Суперники почергово видавали на ура по кілька атак поспіль, тож перевага кочувала, наче монгольське іго.

702597

Однак у вирішальний момент набагато холоднокровніше зіграли гравці «Кременя» – 67:71.

Прес-служба БК «Волиньбаскет»

Спонсори та партнери