Співпраця

ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ ТА СПОНСОРІВ

Баскетбольний клуб «Волиньбаскет» включає в себе команди Суперліги Фаворит Спорт, дублюючого складу, а також дитячі та юнацькі команди, спортивні школи. У завдання керівництва клубу входить розвиток дитячого, юнацького та професійного спорту, популяризація баскетболу та здорового способу життя. Вихованці БК «Волиньбаскет» виступають в багатьох клубах України.

У сезоні 2010-2011 рр. стала срібним призером у Кубку України та посіла ІІ місце у Національному Чемпіонаті з баскетболу. 2012 рік став сенсаційним у спортивному світі нашої області, адже наша команда «Університет-Волиньбаскет» здобула Золоті медалі в Національному Чемпіонаті України. Вагомим досягненням «Волиньбаскету» є здобуття Кубку України в 2013 році.
Маємо честь запропонувати розміщення рекламної інформації з логотипами Вашої фірми на рекламних банерах спортивного комплексу під час проведення баскетбольних матчів за участю команди БК «Волиньбаскет» і на численних рекламних носіях безпосередньо пов’язаних з БК «Волиньбаскет»

Можливості розміщення реклами на рекламних носіях

Створення фото банерів гравців, реклама внизу банера, розміщення в ігровому залі
Стаціонарні натяжні банери для Генерального, Титульного і Брендових спонсорів
Форма гравців
Реклама в програмці до матчу
Проведення PR і рекламних акцій в холі комплексу перед матчем та на великій перерві
Ростові фігури
Розміщення логотипу на зворотному боці квитка
Інтернет сайти клубу і партнерів

Перелік рекламних носіїв

1. Ігрова форма

Спонсору надається право на розміщення свого логотипу на ігровій формі основного складу команди під час офіційних матчів Суперліги Фаворит Спорт, а також на товариських матчах.

Розміщення логотипу спонсора на ігровій формі баскетболістів підкреслює особливий статус партнерства. Реклама на ігровій формі відрізняється ексклюзивністю, вона забезпечує велике охоплення аудиторії (ігри широко висвітлюються в пресі, в мережі Інтернет, по ТБ) і присутність інформації про спонсора не тільки на домашніх, але і на гостьових матчах клубу.

2. Прес-банер

Спонсору надається право на розміщення свого логотипу на рекламному щиті в прес-центрі.

Розміщення логотипу спонсора на спеціальному заднику за спинами тренерів в полі зору фото- і телекамер забезпечує присутність інформації про компанію під час проведення прес-конференцій. Прес-конференції проходять після кожного зіграного матчу за участю головних тренерів команд і журналістів, акредитованих клубом для освітлення матчів.

3. Квитки та абонементи на матч

Спонсору надається право на розміщення свого логотипу на лицьовій стороні квитків до кожного домашнього матчу клубу, а також на обкладинці сезонних абонементів.

Квитки та абонементи є для кожного вболівальника одними з найбільш цінних атрибутів футбольного сезону. Абонемент зберігається протягом усього сезону, тому логотип Вашої компанії неодноразово потрапляє в поле зору уболівальників. Квитки на баскетбол періодично беруть участь у розіграші призів, що також дозволяє привернути додаткову увагу вболівальників до Вашої компанії.

4. Офіційні програмки до матчів

Спонсору надається право розміщення логотипу або рекламної смуги формату А5 в офіційних програмах до кожного домашнього матчу.
Програмка, що представляє собою яскраве, барвисте і інформативне видання, є дієвим маркетинговим інструментом, здатним підвищити популярність і впізнаваність Вашої торгової марки і привернути увагу значної аудиторії футбольних уболівальників – Ваших потенційних клієнтів.

5. Афіші на матчі

Спонсору надається право розміщення логотипу на афішах формату А1.

Афіші з анонсами домашніх матчів команди розвішуються за 3 дні до кожного матчу в 30 найбільш жвавих точках міста. Завдяки яскравому дизайну афіші незмінно привертають увагу тисяч вболівальників, і, відповідно, в поле їх зору потрапляє логотип Вашої компанії.

6. Промо-акції

Спонсору надається право на проведення промоушн-акцій в холі в дні домашніх матчів, а також на організацію спільно з промоушн-акціями в рамках загальноміських заходів.

Всі PR-заходи, що проводяться, спрямовані на зміцнення позитивного образу нашого партнера, сприяють його максимальній впізнаваності, а також найбільш ефективному просуванню його бренду.

Варіанти проведення промо-акцій:

– Вручення призів, подарунків, грошових сертифікатів (кращому гравцеві, ветеранам і т.д.);

– Проведення конкурсів;

– Поширення рекламної поліграфічної продукції спонсора.

7. Банери на сторінках інтернет-сайтів

Банерна реклама – реклама веб-сайту користувача, сторінки, логотипу і т.д. шляхом розміщенням банерів на наших сайтах. Це один з найпопулярніших способів реклами в Інтернеті, що дозволяє ефективно збільшити відвідуваність веб-сайтів наших спонсорів.
З питань співробітництва та реклами звертайтеся за тел. (066)492-86-92

Спонсори та партнери