Спокійна поразка від БІПи

er5e00671004x669

Цей матч був фінішем в регулярці для Одеси та передостанньою грою сезону для Луцька. Обидві команди задовго до цієї зустрічі вирішили свою подальшу долю в Суперлізі Парі-Матч, тож гра обіцяла бути відкритою  й видовищною. Такою, забігаючи наперед,  вона й вийшла.

Одесити не стали відкладати справу у далекі схрони, тож взялися відразу – 7:2. Із класних дій лучан відзначаємо ефектний блокшот від В’ячеслава Моторчука та влучні дальні від Миколи Полюляка, Едуарда Федчука й Івана Тимощука.

Ніяк не можна сказати, що «ВолиньБаскет» якось поступався БІПі, однак на завершальній стадії атаки таки точнішими були господарі. Овації залу зірвали веселі каруселі, які опоненти влаштували на шостій хвилині зустрічі – шикарний обмін триочковими не залишив байдужим нікого.

Після 14:10  здалося, що гості підтиснуть, однак волиняни цього зробити через об’єктивно-субєктивні чинники не змогли. А от команда Вадима Пудзирея завдяки дальній артилерії від Дмитра Антонця  та Клима Артамонова зуміла комфортно відірватися – 29:16.

Друга десятихвилинка пройшла так, наче й не було перерви, адже БІПА продовжувала нарощувати  перевагу, а «Волиньбаскет» знову набрав шістнадцять балів (24:16, сумарно – 53:32).

У третьому періоді, лучани, на жаль, накидали ще менше пунктів – всього 13. Зрештою, впала результативність і в баскетболістів  у жовтій формі, проте одеським уболівальникам  все подобалось -75:45.

Важко було на щось сподіватися в останній чверті  при -30, тому команда з Волині намагалася хоча б не дати дійти БІПі до «стольника». Фінальні  95:58 (29:16, 24:16, 22:13, 20:13) і підготовка до «Хіміка».