Стартовий провал у Запоріжжі

img48141004x669

«Козаки» почали без церемоній – Олександр Рибалко вже у дебюті протистояння  влучив з-за дуги. Однак потім півтори хвилини суперники не могли розмочити рахунок.

Лучанам прогнозовано  важко було долати захисні редути підопічних Валерія Плєханова. Тому закинули гості (Микола Полюляк) вперше коли на табло у графі «час» мерехтіли 5:57. На той час стало 9:2.

Загалом у стартовій чверті гравцям «Волиньбаскета» не вдавалося продемонструвати комбінаційну гру, тож про результативність і не йшлося (26:7).

У другому періоді ситуація кардинально не змінилася. «Запоріжжя» продовжувало штампувати влучні три- та двоочкові, а волиняни, склалося враження, або ніяк не могли знайти свою гру, або просто не налаштувалися на зустріч. Адже як інакше пояснити те, що господарі могли вигравати по три підбори поспіль на чужому щиті під час однієї атаки?

Важко коментувати щось, коли ще до перерви твоя команда безвольно горить -31! Хоча до сирени підопічні Дмитра Чайковського трохи підтягнулися – 46:23.

Нарешті у третій чверті «волиньбаскетівці» розізлилися. Почалася відносно рівна боротьба – певна річ, у контексті окремо взятого часового відрізка. Показовим був момент коли Макс Конате через Дикого вклав слемданк. У наступній же атаці Станіслав відплатив монетою ще кращого ґатунку – данк + 1.

В останньому періоді  «Запоріжжя» знову збільшило оберти, однак Луцьк був до цього готовий. Хіба наприкінці гості зупинилися й отримали в підсумку -28  –  82:54.

Отож, провалена дебютна десятихвилинка  зробила результат цього матчу – 26:7, 20:16, 19:18 та 18:14.