Свято “LUTSK YOUTH CUP – 2017″ вдалося

61

В рамках фестивалю LUTSK YOUTH FEST – 2017 відбувся турнір з баскетболу 3х3 «LUTSK YOUTH CUP – 2017».

Початок турніру ознаменувався тим, що всі учасники (8 команд) жваво обговорювали свої шанси поборотися за грошові винагороди для призерів та переможців (призовий фонд 5000 грн) з явними фаворитами – командою «Чаклуни», в складі якої брали участь недавні переможці Аматорської ліги Луцька – Швагринський, Щегельський, Пашко та звісно Литвиненко.

62

Цікавою виглядала команда «Оксиген» (Бедлінський, Коцько, Дмитрук, Волох), яка після жеребкування потрапила в іншу групу ніж «Чаклуни». Це додавало інтересу всім присутнім. Тож впродовж турніру глядачі спостерігали як ці дві команди заочно суперничали, агресивно рухаючись до півфіналів.

Здавалося б, що в першій грі групи «А», якраз «SLAM.CITY» з Ковеля зможе «нав’язати» боротьбу «Оксигену». Та не так сталося як гадалося – Бедлінський і ко без особливих проблем (слід відзначити Волоха Богдана) перемогли 10:0. «Чаклуни», в свою чергу, набули змагального тонусу, перемігши непоступливу команду студентів СНУ «Crossover» 10:4. Таким чином, практично одразу стало зрозумілим – хто виграє групу Б, оскільки дві інших команди («Содж» і «Фараони») були представлені надто молодими та недосвідченими гравцями.

Однією з найнепоступливіших команд турніру можна сміливо назвати команду «MOZGI», яка складалася з молодих вихованців «Волиньбаскета» (Прудяк, Шевчук, Масицький) та “досвідченого” Хомича Дмитра. Ця команда в трьох своїх іграх здобула лише одну перемогу (10:6 проти «Лучеськ-баскет»), здолавши команду Глушка Петра. Проте навіть у двох програних іграх, нав’язували дуже сильний спротив як «SLAM.CITY» (8:9) так і «Оксигену» (6:10). На думку всіх присутніх, хлопці робили дуже багато помилок через надмірне бажання перемогти – не вистачило досвіду. Якраз поразка від «SLAM.CITY» й стала визначальною для молодих гравців у їх припиненні участі у турнірі. У ковельчан знову виділявся Віктор Поліщук, який своїми дальніми кидками руйнував всі плани суперників на перемогу.

Таким чином двома півфіналістами з групи «А» стали «Оксиген» та «SLAM.CITY». Групу «Б» очікувано виграли «Чаклуни». На другому місці фінішували студенти з «Crossover». Тож півфінальні пари склали:

«Оксиген» – «Crossover»

«Чаклуни» – «SLAM.CITY»

Перед півфінальними іграми організатори провели конкурс  для снайперів, в якому позмагалися 8 учасників. Фаворитами вважалися Тарас Пашко та Віктор Поліщук. Але неочікувано у фінал пробився Володимир Шевчук, який і намагався перемогти ковельчанина. Та йому це не вдалося – Поліщук переміг, підтвердивши реноме снайпера та отримав  в нагороду м’яч Wilson.

64

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Отож першими в півфіналі на майданчик вийшли команди «Оксиген» і «Crossover». Очікувано фаворитом вважалися  гравці з досвідом Суперліги. Та студенти до самого завершення протистояння намагалися вирвати перемогу. Але їм не вистачило досвіду і «Оксиген» переміг 15:9. Щоправда дуже непокоїла травма Коцька, яку він отримав у грі проти молодих і непоступливих («MOZGI»). У другому півфіналі три дальніх від Поліщука на початку не врятували від поразки «SLAM.CITY» – «Чаклуни» очікувано перемогли.

У матчі за бронзу зійшлися «Crossover» та «SLAM.CITY». Фаворитами вважалися досвідчені ковельчани. Та студенти за рахунок командних дій та непоступливості під кільцем змогли вирвати премогу з рахунком 15:10.

Фінальна зустріч очікувано звела «Чаклунів» та «Оксиген». Швагринський та Щегельський робили ставку на агресивну гру в захисті під кільцем. Бедлінський, влучивши двічі поспіль здалеку наче розізлив суперника. При цьому Ілля досить таки непогано захищаючись проти нестримного нападу Литвиненка і ко, вдало керував захистом своєї команди. І хто знає як все закінчилося б якби він не отримав розсічення і не припинив участь у грі. Коцько, який вийшов на заміну, влучивши одразу з-за дуги не зміг переломити хід гри. «Чаклуни» впевнено, командно довели гру до очікуваної перемоги 15:8.

63

Підсумком змагань стали такі результати:

I місце (3000 грн.)«Чаклуни» (Литвиненко Андрій, Щегельський Артур, Швагринський Дмитро, Пашко Тарас);

II місце (1500 грн.) – «Оксиген» (Коцько Володимир, Бедлінський Ілля, Дмитрук Андрій, Волох Богдан);

III місце (500 грн.) – «Crossover» (Хмарук Антон, Бабіч Дмитро, Сидорук Сергій, П’ятачук Михайло).

Переможець конкурсу снайперів: Поліщук Віктор («SLAM.CITY»).

MVP  турніру: Швагринський Дмитро («Чаклуни»).

Спонсори та партнери