У Луцьку знову бій – 84:93!

IMG_4136

Друга гра між баскетбольними клубами «Волиньбаскет-WOG» та «Черкаські мавпи» мала дати насамперед відповідь на питання хто швидше та якісніше відновився, адже ще у вівторок команди провели феєричну перестрілку, яка закінчилась 88:96. Обидва тренери перед зустріччю одноголосно зауважили, що підготовка буде зводитися саме до відновлення.

Із перших секунд символи 2016 року «Мавпи» зробили акцент на височенного Станіслава Завадського (212 см), і той методично закидав з-під щита. Центровий лучан Джексон ніяк протидії не знаходив, а триочковий від Миколи Полюляка став хіба розрадою для волинських вболівальників.

IMG_4154

Хай там що, але початок був однозначно за гостями – 3:10, 5:14, 7:16, 9:20. Особливо не таланило господарям на завершальній стадії з ближньої дистанції. Воно й не дивно, адже склад Черкас таки вищий за ростер Луцька. Тому підсумок першої чверті – дев’ятиочкова перевага підопічних Максима Міхельсона (16:25).

 

Перша половина другої чверті стала справжнім бенефісом Олександра Кобця – цей дальнобій закидав з-за дуги з таких неймовірних позицій, що, певно, у ці хвилини йому позаздрив би Вадим Пудзирей у кращі часи. Для гравців та шанувальників БК «Волиньбаскет-WOG» відставання перетворювалось на загрозливі цифри – 21:36.

Як не намагалися баскетболісти «Волині», але «Мавпи» у ці хвилини були нестримні. Єдиним, у кого в складі господарів пішло – Едуард Федчук. Якби не два трюльники капітана БК «Волиньбаскет-WOG», відрив був би катастрофічним. А так – 35:49.

Початок третьої 10-хвилинки засвідчив ще більшу перевагу «Черкаських мавп» – 37:57, 39:60. Проте несподіваний вибух у лучан стався за 2 хвилини до сирени – під акомпанемент шаленої підтримки рідних трибун їм вдалося скоротити відставання до -9 – 55:64. Але все-таки на четверту чверть «Волиньбаскет» та «Мавпи» виходили за 57:68.

IMG_4146

Що творилося в залі ОДЮСШ у цьому часовому відрізку – словами передати важко. БК «Волиньбаскет-WOG» кинувся стрімголов ліквідовувати відставання, однак і Черкаси не пасли задніх. На перший план вийшли битви характерів гравців у конкретних епізодах.

За 2:11 до сирени цифри на табло показували 78:84. Проте вкотре у цій грі далася взнаки перевага Завадського під щитом. Разом із тим, поспіх у діях господарів не додавав креативності. Але коли за 32 секунди при 82:88 на користь «Мавп» було призначено сумнівних три штрафних кидки, інтрига вмерла й камбеку не вийшло…

Результат гри 84:93, і луцькі вболівальники, попри поразку, знову стоячи проводжали гравців своєї команди.

Прес-служба БК «Волиньбаскет-WOG»

Спонсори та партнери