В Южному дива не сталося

На передматчевій розминці у розташуванні волинян панував гарний настрій, і це не могло не тішити. Тож прихильники «Волиньбаскета» сподівалися на те, що програші в Запоріжжі й Одесі не надто позначились на психо-емоційному стані.

2110Хімік

Зі старту опоненти ввімкнули доволі високий темп. «Хімік» запропонував відкритий баскетбол, а в лучан аргументів заперечити не було. Тому вийшов досить веселий дебют, в якому значно точнішими були южненці – перша 5-хвилинка завершилась 11:4.

phoca_thumb_l_016_2241

Потім темп прогнозовано трішечки спав, команди апробовували різні схеми. Так, чверть зафіксувала 19:11.

Хоча налаштування волинян подобалось. Попри перевагу «хіміків», були моменти, коли, наприклад,  Кісільчук вилітав за межі майданчика в надії дістати м’яч.

Але час минав, -7 переросло в -10, пізніше в -14, а потім і в -16 – 32:16. У ті хвилини вболівальників Луцька тішили хіба україномовні кричалки фанів Южного: «Гей, гей, нам потрібна перемога!».

phoca_thumb_l_016_2365

Далі у «Волиньбаскета» взагалі розладилось – в нападі били мимо, у захисті почали грати менш обачно й жорстко. Підсумок – розгромні 45:18 до великої перерви.

Весела мелодія на зустрічних курсах продовжилась і в третій чверті. В лучан прорвало Сергія Алфьорова, який двічі поспіль влучив з-за дуги. Цей часовий період гості зіграли фактично на рівних – 21:19. Певна річ, робимо поправку на загальну різницю – 66:37.

phoca_thumb_l_016_2510

Остання чверть цієї зустрічі нічого кардинально не змінила, та й чи могла? Тренери перетворили її на дуель молодих. 85:48 – підсумок виснажливого турне луцького клубу.

Прес-служба БК Волиньбаскет

Спонсори та партнери