В Южному вдалося весело «похімічити» – 84:68

Сказати, що після перемоги лучан в Одесі всі вболівальники БК «Волиньбаскет-WOG» свято вірили і у тріумф в Южному, ніяк не можна. Шанувальники баскетболу чудово розуміли, що попри піднесений настрій волинян, «Хімік» прагнутиме будь-що реабілітуватися за те, що не зміг достроково вийти з підгрупи другого раунду Кубка Європи.

799396

Гра почалася з ефектного аллей-упа у виконанні южненців. Було видно, що господарі всерйоз налаштовані здобути перемогу. Навіть при 4:0 вони захищалися настільки активно, що лучанам забракло відведених 24 секунд для кидка.

Коли рахунок став 9:0, наставник гостей Дмитро Чайковський змушений був брати тайм-аут. І тільки після цього гравцям із Луцька поталанило розмочити нуль з-за дуги – по черзі Петро Глушко та Едуард Федчук оформили трюльники – 9:6.

Попри шалений старт, темп дещо згас, і опоненти вже намагалися атакувати позиційно. «Хіміку» вдавалися проходи і слемданки, а у «Волиньбаскета» йшло тільки здалеку. Тож підсумок стартового відрізка – 19:13

968243

У другій чверті гравцям «Волиньбаскет-WOG» очки давалися ще важче, а от господарі продовжували планомірно нарощувати перевагу – 23:13, 26:15, 30:17, 34:20.

Невеличкий вибух стався від лучан за 2:30 до сирени – два влучних постріли від Федчука та Глушка, і відставання трішечки скоротилося (37:26). Та все ж половина гри закінчилась 15-очковою різницею – 44:29.

У третій чверті знову почався веселий баскетбол на зустрічних курсах, в якому гравці більше переймалися гарним завершенням, ніж обороною. При такому розміні хедлайнерами своїх команд стали Ілля Сидоров та Едуард Федчук, а дальня артилерія цілком могла брати участь у конкурсі кращих триочкових.

602258

І це ж треба – відкрита гра повернула інтригу на четверту чверть, бо «Волиньбаскет», намацавши слабинку «Хіміка» на периметрі, зусиллями у тому числі Назара Кісільчука, зробив рахунок 59:51.

У четвертій чверті черга трьох поспіль реалізованих дальніх настала Віктора Герасимчука! Лучани пручалися іменитому супернику як могли, і такі дії заслужили аплодисменти навіть глядачів на виїзді. Нехай волинянам не вдалося створити чергову сенсацію, але якість гри та якість ротації не можуть не тішити.

Тож перемога «Хіміка» 84:68.