Валідольно-куражна перемога «лицарів» над «ІНФІЗом»

IMG_3038

Зустріч у Луцьку мала дати відповідь передовсім на одне питання – чи зможе «Волиньбаскет-WOG» реально втрутитися у боротьбу за зону плей-офф, адже господарів від «ІНФІЗу» відділяла всього одна перемога. Віталій Лебедінцев у цій грі не міг розраховувати на Дзюбу, а з розташування команди Дмитра Чайковського вибули Хайло і Нейжмак.

 

Почалося протистояння якось надто ніжно як для сусідів по турнірній таблиці. Команди вивчали одна одну та намагалися намацати слабкі місця в обороні. Спочатку було гості спробували відірватися, але перевага під щитом далася взнаки, тому наставник киян змушений був брати тайм-аут при рахунку 10:4.

IMG_3170

І ця хвилина фантастично остудила гру – тривалий час команди кидали мимо. Під завісу чверті суперники трохи розкидались, однак все одно результативність (при такій великій кількості кидків) бажала бути кращою – 20:14.

 

Другу 10-хвилинку знову активніше почали гравці «ІНФІЗу», і від скорочення рахунку господарів рятувало тільки те, що з дальньої у гостей поки не йшло. Проте у «Волиньбаскета» взагалі розклеїлось, і на табло загорілися тривожні 20:21. Настала черга брати перерву вже тренеру лучан.

IMG_3143

Волиняни продовжували раз-по-раз пропускати стрімкі проходи, в яких особливо відзначався Андрій Лебедінцев. Самі ж господарі вперто шукали щастя в триочкових, які в другій чверті відверто не летіли.

Катастрофічний для БК «Волиньбаскет-WOG» відрізок 12:21, і як підсумок – на велику перерву команди пішли з результатом 32:35.

IMG_3212

У третій чверті «ІНФІЗ» ще більше почав нарощувати перевагу й вона сягнула дванадцяти пунктів – 39:51. У ці хвилини «Волиньбаскет-WOG» мало був схожий на себе, вочевидь, давала про себе знати втома після переїздів Черкаси-Миколаїв. А кияни навпаки – бігли дуже легко. Така різниця в швидкостях призвела до восьмиочкового гандикапу для гостей перед четвертою чвертю – 49:57.

IMG_3118

Четверта 10-хвилинка інтригу то дарувала, то хоронила. Але підтримка глядачів змусила господарів таки зібрати сили в кулак і закрутити темп. І вже за 6:34 до кінця засвітилися оптимістичні для луцьких уболівальників 61:62. І тут нарешті прорвало з дальньої дистанції Полюляка, Коровякова та Рудакова. Під щитами видав кращий матч сезону Швагринський.

 

Вже за 5:35 до сирени табло показувало 67:62 на користь БК «Волиньбаскет-WOG». За 2:21 столичні баскетболісти підтягнулися 74:67. Запахло черговим камбеком, але відмінна гра у захисті господарів таки допомогла втримати другу поспіль перемогу – 76:72.

IMG_3224

Прес-служба БК «Волиньбаскет-WOG»

Спонсори та партнери