«Валідольну» битву Луцьк VS Запоріжжя виграли «козаки»

Напередодні цієї зустрічі обидва тренери одноголосно відзначили особливий її статус через четвірку гравців «Волиньбаскета», які у різний час мали стосунок до Запоріжжя. Тож уболівальники з нетерпінням чекали на те, як же зіграють Станіслав Дикий, Іван Тимощук, Денис Кошовець та Олег Рудаков.

IMG_7734-2

Команди стартували без розвідки, і з перших секунд кинулось у вічі, що Луцьк намагається більше комбінувати, а Запоріжжя попервах вигравало практично обидва щити. Це дало змогу гостям піти у невеличкий відрив (6:10).

В середині чверті гравцям «Волиньбаскет-WOG» вдалося наздогнати суперників, але кінцівку краще провели баскетболісти «Запоріжжя». Тому на першу перерву команди пішли за рахунку 15:18.

Друга чверть почалася настільки вперто, що суперники півтори хвилини не могли розмочити цифри. Особливо варто відзначити абсолютну командну гру обох колективів, в якій важко було виділити лідерів. Хіба що трохи вирізнялася дуель Дикого з Буцом.

IMG_7807-2

Кілька поспіль атак круглий обкручував, обнімав, облизував кільце, та вперто вилітав назад. Бувалі бувальці відразу жартома почали нарікати: «У цьому залі пороблено». В цілому ця 10-хвилинка вразила надто низькою результативністю.

Єдиною втіхою для трибун стало те, що Луцьк наздогнав. За 3:26 до сирени на табло горіли 25:24. І матч закрутився так, що непоступливі єдиноборства інколи нагадували радше регбі, ніж баскетбол. Проте це свідчило тільки про одне – переможеним залишати майданчик ОДЮСШ п’ятничного вечора не хотів ніхто. У це годі повірити, але чверть опоненти відіграли 15:10, тому на велику перерву клуби «Волиньбаскет-WOG» та «Запоріжжя» пішли при 30:28.

IMG_7660-2

Проте всі скептичні обличчя розтанули в посмішках, щойно на майданчик вийшли дітки для участі в конкурсі кидків. Як же було потішно спостерігати за тим, що немовлята, які заледве навчились стояти, вже тягнулися до м’яча. Що ж, саме в ту мить за майбутнє луцької команди стало спокійно.

Відразу після великої перерви волиняни спробували відірватися, значно закрутивши темп атак (35:30), однак гості швидко наздогнали (35:34). На майданчику ставало гаряче, а градус протистояння зашкалював. Гойдалки не давали розслабитися ні на секунду 39:36, 39:42, 41:42, 45:42, 45:45, 48:45, 48:48.

IMG_7647-2

Саме такі нічийні 48:48 були у протоколах перед четвертою чвертю. Луцьк відразу запропонував пресинг та агресивний захист. Прорвало з дальньої дистанції нарешті Федчука і Полюляка, розігрався Джексон та заблокшотив Дикий. Натомість у гостей полетіло в Саєнка , Рибалки та Овдєєнка.

Суперники йшли рівно, й до середини 10-хвилинки горіли 59:59. Господарі вкотре спробували відірватися (63:59), але й гості не спали (63:63).

IMG_7672-2

За 2:14 до сирени зайшов трюльнник від «Запоріжжя» та в нападі сфолив Дикий. Здалося, що це все, але при 63:65 три з чотирьох штрафних гості промазали.

Полюляк інтригу повернув – 66:66. Однак за 14 секунд (66:68) арбітри не побачили відвертий поштовх у спину Дикому під щитом гостей. Либонь, єдина помилка за всю гру (судді відпрацювали надзвичайно чітко).

IMG_7802-2

Та шанс перевести гру в овертайм був. Проте при 66:70 Луцьк не закинув триочковий…