Вболівальники «ВолиньБаскета» виграли пилосос, кавоварку, йогуртницю та подарунковий сертифікат від «Лазейки»!

aEghcB4sR1k

Останній домашній матч сезону перетворився на справжню святкову феєрію для всіх шанувальників баскетболу Волинської області. І нехай улюблена команда «ВолиньБаскет» не зуміла покласти на лопатки потужний МБК «Миколаїв», однак гарного настрою у залі це не зіпсувало.

Запорукою глядацьких овацій стали самовіддача баскетболістів Луцька та підтримка партнера поєдинку – інтернет-супермаркету «Лазейки». Саме завдяки https://lazeika.ua у перерві матчу сліпим жеребом було розіграно суперові призи  від інтернет-магазину: подарунковий сертифікат, пилосос, йогуртницю та кавоварку.

Після хвилюючого процесу витягування номерків квитків, серед присутніх у залі ОДЮСШ було визначено щасливих володарів:

Подарункового сертифікату – Кольков Сергій Петрович;

йогуртниці – Кондратюк Артем Сергійович;

кавоварка – Урбанович Артем Олександрович;

пилосос – Павлов Юрій Миколайович.

Так, зокрема, наймолодший переможець Артем Урбанович розповів: «Навчаюся в школі № 26 у 3-Л класі, дуже-дуже люблю баскетбол, але на ігри «ВолиньБаскета» ходжу тільки з рідними, бо я ще маленький (9 років).  Мені дуже сподобався матч попри те,  що наша команда програла. Також  дуже припав до душі розіграш подарунків, де я і виграв кавоварку)). Було круто, тож дякую за це».

Також від баскетбольного клубу «ВолиньБаскет» було розіграно сувеніри серед своїх підписників у соціальних мережах ВК та ФБ: шапки, блокноти, магніти та значки. Тому свято вдалося на всі сто.

Що ж, щасливі вболівальники – щасливий клуб!

Прес-служба БК «ВолиньБаскет» 

Спонсори та партнери