Виграна чверть та успіх Дейни

budddd

Дмитро Чайковський уже здивував тим, що у стартовій п’ятірці суботнього протистояння «Будівельник» – «Волиньбаскет» випустив легкий та омолоджений склад: Івана Тимощука, Олега Рудакова, Максима Дейну, Едуарда  Федчука та Петра Глушка.

Попри зірковий статус суперників та їхній початковий ривок  7:0, класну комбінацію продемонструвала й результативно завершила луцька зв’язка Федчук-Дейна.

Хоча всі баскетбольні функціонери прогнозували розгромний рахунок із перших секунд, але «Волиньбаскет» відносно стримував «будівелів» – 7:4, 11:6. Навіть змусив у дебюті Сергій Горбенка тричі сфолити.

Таки під завісу стартової чверті кияни зуміли відірватися (19:9). Однією з причин такої ситуації було те, що в лучан катастрофічно не пішли кидки зі середньої та дальньої дистанцій.

У другій десятихвилинці трішки прорвало Рудакова та Шкондю, однак вона стала віддзеркаленням першої – «Будівельник» знову закрутив темп атак і збільшив різницю. Виграний часовий відтинок 22:17, і проміжний підсумок41:26.

Третя чверть запам’яталася тим, що більш розкуто почав грати Максим Дейна. Зокрема, кілька разів йому вдавалося опинитися в потрібний момент у потрібному місці під чужим кільцем.  Також впевненіше заграв Полюляк, що разом  стало запорукою мінімально виграного волинянами періоду 16:17.

На початку четвертої чверті на табло СК «Меридіан» горіли 57:43. Проте дві влучні гармати з-за дуги від Вінтоняка та Горбенка знову зробили відрив «Будівельника» комфортним – 63:43.

У цілому останній період став бенефісом «гладіаторів» Зотова та Приймака, а от гості навпаки – склалося враження, що знітилися й зупинилися. Або ж просто втомилися з коліс грати дві гри за три доби.

80:48 – дещо необ’єктивний підсумок, адже лучани билися як могли. Проте він увійшов в історію, а ми констатуємо – найрезультативнішими у «Волиньбаскета» були Дейна (13) та Рудаков (11).