«Волиньбаскет» долучився до лікування Артема Батури

Іван та Артем-ghzvj

Біди чужої не буває – це перевірена часом істина не потребує доказів. І хто як не спортсмени розуміють, що тільки взаємопідтримка і вчасно підставлене плече здатні рушити гори.

 

Так сталося, що президент БК «Волиньбаскет» Іван Гресь випадково дізнався про хворобу Артема  Батури з Вишгородського району, що на Київщині. І його історія так глибоко закарбувалася в душу, що керманич луцького баскетбольного клубу зрозумів – не матиме спокійного сну поки не спробує допомогти.

Основний діагноз хлопчика: синдром портальної гіпертензії, кровотечі з варикозно розширених вен стравоходу, шлунково-кишкова кровотеча, постгеморагічна анемія.  Лікується Артем в національній спеціалізованій лікарні «Охмадит», тому в боротьбі за його здоровя дорога кожна гривня.

 17430728_1366833690050390_1383562221_o

Саме з цією метою «Волиньбаскет» оголосив, що  гроші, виручені  від продажу квитків на останньому домашньому матчі сезону Суперліги Парі-Матч, передасть Артемові на лікування. І нехай величезної суми  зібрати не вдалося (на превеликий жаль, нема в Луцьку 10-тисячного залу), однак вона від щирої душі всіх уболівальників та прихильників  баскетбольного клубу з обласного центру Волині.

Разом із грошовою допомогою та конструктором, Іван Гресь  подарував хлопчикові  шапку, значок та магніт із логотипом БК «Волиньбаскет». І якою ж була радість, коли дізналися від бабусі, що Артемко  настільки полюбив символіку, що навіть лягав спати з волинськими сувенірами. Що ж, тепер є ще більший стимул одужати та… колись стати  гравцем Суперліги України в майці, звісно, луцької команди.

Зараз  стан хлопчика  трохи покращився – на вихідні 18-19 березня лікарі вперше відпустили його додому, але 20 березня – знову в лікарню. Тож віримо в його одужання та своїм прикладом просимо долучитися  інших.

Прес-служба БК «Волиньбаскет»

Спонсори та партнери