«Волиньбаскет» переміг «Політехнік» 80:64

До протистояння в Луцьку суперники мали по одній перемозі в регулярному чемпіонаті. Проте  не це турбувало волинських поціновувачів баскетболу – команда висить на волосині від зняття з чемпіонату, і навіть проведення домашніх турів було під великим питанням. Але обласна ДЮСШ таки прийняла в цьому сезоні Суперлігу Парі-Матч. Та ще й як прийняла – попри перший в історії клубу вимушений платний вхід, глядачі заповнили арену вщент.

 

Початок матчу ознаменувався тим, що оборона грала набагато краще за напад, тож половина чверті зафіксувала невелику результативність – 7:2. Однак гості доволі швидко показали, що приїхали не свататись, а грати, тому оговталися й наздогнали господарів.

При 11:11 три штрафні з чотирьох (із двох атак) реалізував Артем Чемякін, який вивів «Волиньбаскет» вперед. І все йшло до переваги лучан,  проте фантастичний базер-бітер зробив переможцем стартового періоду «політехніків» – 16:18.

Волиняни почали другу десятихвилинку з двох влучних трюльників, а Харків із одного штрафного – 22:19.  Ініціативу Олександра Фурса, Едуарда Федчука підтримали Віктор Герасимчук і Сергій Алфьоров. Та й в цілому «Волиньбаскет» за половину чверті набрав стільки ж, скільки за всю чверть першу. У Харкова ж найрезультативнішим був Майкл Джеймс Бест, якого вболівальники тут же нарекли Інокентієм Бестом.

Тож другий часовий відрізок Луцьк виграв 26:18, що в загальному вибило на табло цифри 42:36.

Третя чверть продовжувалась у тому дусі. Хіба луцькі вболівальники ще більше розігрілися й дужче підтримували рідну команду.

Хлопці це відчули й потихеньку пішли у відрив, тож при 61:47 Валентин Кулібаба змушений був брати тайм-аут. Лучани ж якось в останню хвилину принишкли, чим гості скористалися і зменшили відставання – 63:55. Але Фурс відплатив своїм базер-бітером – 66:55.

У четвертому періоді темп значно впав. Гравці БК «Волиньбаскет» продовжували активно пресингувати в захисті, однак в атаці надто захопилися кидками з-за дуги. А вони не пішли. Тому за п’ять хвилин опоненти спромоглися награти на 4:3.

Поступово «Політехнік» скоротив до «-8»  – 70:62, 72:64.  Але на більше харків’ян не вистачило. Лучани ж довели матч до логічного завершення – 80:64. Друга перемога в сезоні і друга над «Політехніком»!

Прес-служба БК «Волиньбаскет»

Спонсори та партнери