«Волиньбаскет» побачив «Планету мавп»

Рефреном недільного протистояння Луцька та Черкас була участь у складі «мавп» минулорічного лідера волинян Миколи Полюляка. Натомість гості нагадували, що асистент головного тренера господарів Володимир Журжій був капітаном саме «Черкаських мавп». Тож намічалася така собі дуель екс-ів.

 772164

Безпосередньо перед грою суперники дозаявили по одному новачку. Черкаси уклали угоду з американським центровим Дамонтре Харрісом, а в «Волиньбаскет» повернувся Станіслав Дикий. Неймовірний факт – під час минулого пришестя до Луцька Стас дебютував саме… у проти «мавп»!

Уже перші секунди засвідчили, що обидві команди націлені тільки на перемогу – в’язка боротьба призводила до важких кидків, що не сприяло архівлучності. Проте друга половина стартової десятихвилинки «мішок розв’язала», й очки посипалися в скарбнички обох опонентів.  Рівний період – фактично рівний рахунок (21:22).

На початку другої чверті у господарів не пішло, в той час у гостей вдалися дві атаки (21:26). Надалі «Черкаські мавпи» почали поступально нарощувати перевагу, і коли цифри на табло за підсумками двадцяти хвилин гри показували 29:41, то луцьким уболівальникам стало якось зовсім не смішно.

Після великої перерви «Волиньбаскету» вдався невеличкий ривок – 35:41. Однак Черкаси за кілька хвилин перевагу відновили (38:48). У цю мить в лучан геть розклеїлось – з усіх спроб вразити кільце тільки постріл Володимира Коцька досяг мети. Така ситуація призвела до 19-очкового гандикапу «мавп» – 42:61.

У четвертій чверті як не намагалися лучани перед рідними прихильниками баскетболу скоротити відставання, але це їм не вдалося. З плином часу різниця в рахунку все збільшувалася й досягла позначки 50:78. Фінальна ж сирена зафіксувала перемогу «Черкаських мавп» 61:87.

Прес-служба БК «Волиньбаскет»

Спонсори та партнери