«ВолиньБаскет» вирушив у 4-ігрове турне

Наступні чотири матчі Суперліги Парі-Матч луцький клуб проведе на виїзді проти «Дніпра», «Запоріжжя-ZOG», БІПи та «Хіміка». І якщо перші два протистояння пройдуть без календарних змін, то третє й четверте на прохання волинської команди перенесли на день раніше.

 es5tDz9sLKI

Так, на Покрову, 14 жовтня, БК «Волиньбаскет» битиметься на виїзді з одним із головних претендентів на чемпіонство – «Дніпром». Певна річ, тут важко прогнозувати успіх, однак майданчик рівний, а м’яч круглий.

Через день, 16 жовтня, лучани спробують здобути перемогу в Запоріжжі. Всі пам’ятають напружені двобої з «козаками» минулого року і ті прикрі поразки, тож очевидно, що тренерський штаб сповнений бажання віддати боржок.

Оскільки їхати назад на Волинь нема сенсу, то вже 19 жовтня підопічні Дмитра Чайковського вийдуть на паркет нової сучасної арени в Одесі. БІПА серйозно підсилилась у порівнянні з минулим сезоном, однак і «Волиньбаскет» явно потужніший. Тому буде цікаво.

А завершать волиняни свій вояж в Южному проти чинного чемпіона країни «Хіміка» 21 жовтня. Сподіватимемось на гідний виступ лучан попри втому від переїздів та виснаження після трьох ігор.

Прес-служба БК «Волиньбаскет»

 

Спонсори та партнери