«Волиньбаскет-WOG» VS «Хімік»: В очікуванні дива

Після першого протистояння 1/4 фіналу Суперліги Фаворит Спорт між южненцями та лучанами (85:53) може скластися враження, що боротьби не було. Проте це не зовсім так. До середини третьої чверті команда молодого тренерського тандему Чайковський-Журжій гідно тримала удар чемпіона.  Підтвердженням цього є той факт, що інколи різниця між опонентами сягала всього п’ять очок.

Однак клас є клас, і «Хімік» у кінцівці ввімкнув п’яту передачу, а от «Волиньбаскет-WOG» свою коробку передач залишив на позначці 4, а подекуди опускав до 3. Зрештою, волиняни зіграли так, як дали це зробити господарі.

У той же час ніхто  з критиків не зможе заперечити, що раз-по-раз у Луцька проходили доволі цікаві комбінації та схеми.

Тепер маємо в суботу матч-відповідь. Чого чекати від «Волиньбаскета» і на що сподіватися вболівальникам? Либонь, боротьби зі старту і до сирени, вицарапування кожного м’яча, якою б не була різниця в рахунку, та братерства на лаві запасних.

Пряма мова

Олег Юшкін, головний тренер БК «Хімік»:

• У першому двобої Луцьк показав, що може дати бій будь-якому супернику. Добре, що ми вчасно підкоригувалися і виправили ситуацію. Що стосується другої гри, то «Волиньбаскет» гратиме перед рідним уболівальником. Цілком імовірно, що останню гру в сезоні, тому переконаний, що гравці господарів продемонструють усе, на що здатні. У свою чергу я неодноразово казав, що як гравці, так і тренерський штаб за цей рік виросли на три голови. Тож чекаємо вибухової гри, однак їдемо за перемогою.

Дмитро Чайковський, головний тренер БК «Волиньбаскет-WOG»:

• У «Хіміка» надзвичайно сильна комплектація, проти якої на рівних боротися сорок хвилин – майже нереально.  Було видно, що южненці до нас готувалися, адже змінили стиль свого нападу. Під час суботнього протистояння будемо намагатися не робити тих помилок, яких припустилися, а саме виправлятимемо підбір (постановка спини) та кидки. Забий ми більший відсоток штрафу й триочкових, і картина була би зовсім інша. Перед матчем будемо працювати більше психологічно.