«Волиньбаскетівці» провели Олімпійський урок для 4-го класу

Кожна адекватна людина завжди не тільки прагне бути активною частинкою суспільства, а й намагається позитивно впливати на наступні покоління. От і представники баскетбольного клубу «Волиньбаскет» брали участь у проведенні Олімпійського уроку в ЛНВК №7 – природничий ліцей, який проходив в рамках дня здоров’я.

20160914_121311

До четвертокласників прийшли начальник команди Михайло Смітюх, капітан Едуард Федчук та гравці Назар Кісільчук, Юрій Шкондя та Володимир Коцько. Спочатку Михайло Володимирович розповів дітлахам про історію баскетболу, неймовірні факти та найцікавіші елементи цієї гри.

А потім дев’яносто пар зачарованих оченят із захопленням спостерігали як баскетболісти показували елементарні вправи, без яких неможливо стати справжнім майстром кошеківки. Проте найемоційніший момент настав тоді, коли діти самі спробували вести м’яч, кидати в кільце, давати пас, грати у захисті й нападі.

– Свято вдалося на всі сто, – зауважила Людмила Кочеткова, вчитель фізичної культури ЛНВК №7-природничий ліцей. – Діти дуже задоволені, багато з них захотіли й собі навчатися азам баскетболу. Тому батьки вже розпитували де проводиться запис у секцію з цієї гри. Вважаю, представникам «Волиньбаскета» вдалося зробити вкрай важливу річ – зацікавити учнів баскетболом.

До слова, не лише четвертокласники перейнялися баскетболом. Старшокласниці також помітили високих атлетичних хлопців у своїй школі, тож тепер запитують – коли ж знову буде майстер-клас )).

20160914_122141
Прес-служба БК «Волиньбаскет»

Спонсори та партнери